Akcie Novo Nordisk přitahují velký příliv peněz

4.7
(3)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Chcete získat výhodu v obchodování? Sledujte Big Money. Co je to Big Money? Jednoduše řečeno, když akcie roste díky institucionální poptávce. Nejlepší akcie mají tendenci přitahovat zdatné investory.

Manažeři fondů se vždy snaží vsadit na další akcie, které budou mít lepší výsledky, nejlepší ve své třídě. Stráví nespočet hodin vyhodnocováním společností, čtením zpráv, rozhovory s analytiky… na co si vzpomenete. Když zjistí, že nějaká společnost jede na plné obrátky, vrhnou se na ni ve velkém.

Jednoroční vývoj vypovídá o příběhu. Každý zelený sloupec signalizuje neobvykle rostoucí objemy akcií NVO, které tlačí akcie nahoru. Domníváme se, že se jedná o institucionální poptávku:

Jen málo akcií má tak silné grafy. Nedávné zelené svíčky naznačují zdravou poptávku. Ale co fundamentální příběh?

Fundamentální analýza společnosti Novo Nordisk

Dále se lze ujistit, že i fundamentální příběh je zdravý. Jak vidíte, společnost NVO v posledních letech zaznamenala pozitivní růst tržeb a zisku na akcii:

  • Tříletá míra růstu tržeb (+11 %)
  • Tříletá míra růstu zisku na akcii (+12,2 %)

Spojení skvělých fundamentů se softwarem Big Money našlo několik dlouhodobě vítězných akcií.

Společnost Novo Nordisk je v MAPsignals nejlépe hodnocenou akcií. To znamená, že akcie měla nákupní tlak a rostoucí fundamenty.

Dále se společnost Novo Nordisk dostala se do vzácné sestavy Top 20. Modré sloupce níže ukazují, kdy byla NVO nejlépe hodnocenou akcií:

Sledování neobvyklých objemů odhaluje sílu procesu MAPsignals.

Předpověď ceny společnosti Novo Nordisk na NVO probíhá celý rok. Nákupy akcií softwarem Big Money signalizuje, že je třeba zpozornět. Vzhledem k historickému růstu ceny akcií a silným fundamentům by tato akcie mohla stát za místo v diverzifikovaném portfoliu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img