[AKCE] Začíná týden miningu! – Učte se o těžbě kryptoměn – Za chvíli to budete potřebovat

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Rusko přichází s novým návrhem zákona o digitálních finančních aktivech • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin prorazil 10 000 USD • Binance Korea zavádí real-time AML kontrolu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin vystřelil...

S nadšením oznamujeme, že dnes (15. 4. 2019) na Kryptomagazínu začíná týden miningu. Nebojte se, neznamená to, že budeme těžit Monero na vašich CPU přes java script! Tento týden se budeme více věnovat těžbě kryptoměn. Představíme si některé začátečnické i pokročilejší techniky.

Týden miningu jsme vytvořili spolu s minery z Crypto Kingdom, kteří mají s těžbou dlouholeté zkušenosti, a v minulosti pro vás napsali například tento skvělý článek o kryptoměně Grin. V průběhu následujících sedmi dnů takových článků můžete čekat více. První publikujeme již dnes ve 21:30.

Sledujte Kryptomagazín, ať to nezmeškáte! Přihlásit se můžete například k odběru notifikací (návod najdete tady), případně nás lajkněte na Facebooku.

Proč se zajímat o těžbu kryptoměn?

Těžba kryptoměn je z dlouhodobého hlediska neuvěřitelně zisková činnost. V dobách, kdy hodnota kryptoměn roste, díky tomuto byznysu vždy vyrostlo nespočet mining farem, nemluvě o tisících rigů roztroušených v domovech.

Bohužel, po každém růstu následuje pád a ten většinou přichází velmi nečekaně, v té nejnevhodnější chvíli. Pokud se tedy rozhodnete těžit, je třeba nakupovat komponenty s rozumem, umět je správně používat a nepřehnat to. V roce 2018 velmi rychle zkrachovala většina malých a středně velkých farem.

Nebuďte amatéři! Chcete-li mít úspěch a na těžbě si založit živobytí, musíte těžit profesionálně. My spolu s klukama z Crypto Kingdom věříme, že přichází další skvělé období a zisky z těžby budou v následujících letech exponenciálně růst. Právě proto vám chceme pomoci udělat správné rozhodnutí.

Co číst dál?

Grin – je tohle největší těžební příležitost roku 2019?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře