Aimedis – ICO: Holandská eHealth-platforma vstoupila na kapitálový trh

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Aimedis, blockchainová eHealth platforma vycházející z UI [umělé intelligence], která způsobí revoluci v interakci mezi pacienty a doktory, nemocnicemi, terapeuty a lékárnami navzájem spustila předprodej AIM tokenu, aby zafinancovala vstup na globální trh.

Od dneška mají investoři konečně příležitost získat podíl na tomto jedinečném projektu, koupí AIM tokenů: AIM tokeny nyní dostupné s 30% presale bonusem a 5% early bird bonusem pouze v českém investičním domě BRIC INVEST.

Disclaimer: Tento článek je sponzorován firmou BRIC INVEST, která za něj nese odpovědnost.

Aimedis si klade za cíl formovat budoucnost péče o zdravotnictví poskytnutím pokročilé a plně funkční platformy, zabezpečené blockchainem a podporovanou UI, která umožňuje pacientům převzít kontrolu, zabezpečit výměnu zdravotních údajů, přístup k nejlepší zdravotní péči, získat radu, předpisy a stát se částí zdravotní revoluce.

Vydáním 300 milionů AIM tokenů s hodnotou 0,12USD/kus si Aimedis konsorcium opatří cca. 36 milionů USD na zafinancování globálního vstupu úspěšné platformy na trh, nejdříve v Číně a dalších zemích dálného východu. AIM token také napomůže nakopnout ekosystém uvnitř platformy: AIM bude měnou uvnitř systému, umožňující účastníkům nákup a prodej léků, služeb (např. konzultací), placení předpisů a v neposlední řadě podpořit ostatní pacienty, kteří poskytují cenné zdravotní informace (např. vytvořením zájmových skupin, sdílením zkušeností nebo hodnocení lékařů, služeb a léků).

Miro Soukup, člen představenství českého investičního domu BRIC INVEST shrnuje:

„S naší nabídkou AIM tokenů s 30% presale bonusem a 5% early-bird bonusem navrch mají investoři jedinečnou šanci nakoupit si svůj podíl Aimedis, čímž se účastní vzestupu nového eHealth trhu, který dřív nebo později změní způsob, jakým pacienti komunikují s ostatními členy a zástupci v zdravotním průmyslu budoucnosti.“

Více informací o AIM a Aimedis: https://www.bric-holding.com/aimedis-ico-EN.html

Tokeny můžete koupit již nyní na stránkách BRIC INVEST.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img