AIMEDIS – eHealth ICO roku – až 65% bonus na nákupy do 10. 07.

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Vážení potenciální zákazníci společnosti Aimedis, především bychom vám rádi poděkovali za váš zájem o společnost BRIC INVEST a důvěru, kterou jste v nás vložili. Aimedis je zdravotnický ekosystém postavený na umělé inteligenci (AI), založený na blockchainu a smart kontraktu, který radikálně mění a redesignuje způsob, jakým pacienti, lékaři, nemocnice, lékárny a farmaceutické společnosti vzájemně komunikují a využívá informace uchovávané v rámci svého ekosystému.

Disclaimer: Tento článek je sponzorovaný společností BRIC Invest, která za něj nese odpovědnost

Aimedis token, nákup s bonusem u BRIC Invest

Aimedis vám nabízí jedinečnou příležitost, být součástí další revoluce v interaktivních sociálních technologiích již od počátku: Aimedis bude „Facebook & LinkedIN“ světového zdravotnictví, protože každá lidská bytost po celém světě je vždy také pacient . Aimedis již tyto pacienty spojí s lékaři, zdravotními pojišťovnami, lékárnami, farmaceutickými společnostmi a jinými lidmi.

Aimedis poskytuje elektronické zdravotnictví miliardám pacientů a započal revoluci v odvětví zdravotnictví. Zároveň Aimedis vytváří prostředí pro nesčetné nové miliardové obchodní modely. Různí hlavní investoři, rodinné kanceláře, společnosti rizikového kapitálu a soukromí investoři z celého světa již oznámili svůj zájem o ICO Aimedis, reagující na nejnovější zprávy o e-zdravotnickém ICO roku, které v současné době hodnotí ICO BENCH s úžasnými 4,5 / 5 body. Podívejte se na níže uvedený odkaz jak pro názory analytiků, tak pro hodnocení: https://icobench.com/ico/aimedis/ratings#ratings

Společnost Aimedis nedávno oznámila, že uzavřela strategické partnerství s farmaceutickým gigantem PFIZER. PFIZER je silný v boji proti mikroorganismům odolným vůči více léčivům, které hrají hlavní roli u pacientů s otravou krve. Společnost Aimedis využije lékařskou platformu k léčbě těchto pacientů na jednotkách intenzivní péče a doprovází pacienty během a po léčbě na jednotce intenzivní péče, čímž poskytuje pacientovi, příbuzným a ošetřujícím lékařům významnou přidanou hodnotu. Toto je již druhý farmaceutický obor strategické spolupráce se společností Aimedis.

Partneři a uživatelé

Vzhledem k tomu, že společnost Aimedis jedná s dalšími farmaceutickými společnostmi, ministerstvy zdravotnictví různých zemí, nemocnicemi a zdravotními pojišťovnami, lze očekávat další významná překvapení. V současné době je vedoucí tým společnosti Aimedis v jednání s institucemi v Asii, které chtějí Aimedis zpřístupnit pacientům. Významná část výtěžku z AIM ICO bude investována do zřízení mezinárodní prodejní organizace, která bude sloužit k rozšíření sítě v Evropě a Asii a jako globální spuštění platformy Aimedis.

Již nyní se pacienti mohou registrovat na celém světě prostřednictvím stránky produktu www.aimedis.com. Ze strategických důvodů bude platforma zpřístupněna pacientům a lékařům po celém světě od 1. čtvrtletí roku 2019.

V této souvislosti Aimedis předpokládá, že již od počátku roku 2019 několik set tisíc uživatelů po celém světě propojí své zdravotnické údaje s Aimedisem.

AIM token s bonusem

Pro všechny tyto uživatele bude AIM token, který jim umožní používat konzultace, recepty a další služby přímo v rámci platformy. To znamená, že s pomocí AIM tokenů budou v dohledné budoucnosti dokončeny desítky tisíc transakcí a hodnota této kryptoměny (tokenu) se výrazně zvýší. Klíčem k růstu ceny AIM tokenu je skutečnost, že každý institucionální uživatel platformy Aimedis, jako jsou například kliniky nebo pojišťovny, bude držet větší množství tokenů AIM pro potřeby systému. Společnost Aimedis dává záruku, že příjme opatření v souladu s příslušnou tržní situací, s cílem zachovat a dále zvýšit cenu AIM tokenů. Mohou to být výprodeje, letenky pro držitele tokenů a podobné akce.

BRIC INVEST nabízí všem investorům, kteří nyní nakoupí AIM, ještě pádnější argumenty pro obchod: Investoři kteří nyní nakoupí AIM žetony za minimálně 25 ETH nebo ekvivalent v EUR nebo USD, obdrží další bonus ve výši 5 %, tedy celkem 40% bonus na nákup!
Namísto nominálních 8,33 AIM za USD obdržíte celkem 11,66 AIM za každý investovaný USD (nebo ekvivalent v jiné měně). V případě objednávky v EUR nebo USD bude vaše transakce zpracována společností BRIC INVEST. Obdržíte také přímo od nás fakturu.

Pokud chcete platit v kryptoměně, stačí zadat požadovaný objem investice a vyplnit formulář nákupu na adrese https://bric-holding.com/contact_us_cz.html. Dbáme na to, aby byl váš speciální bonus přidán do systému Aimedis. Po registraci do společnosti Aimedis můžete pohodlně provést platbu prostřednictvím hlavního panelu a okamžitě se vám zobrazí vaše nakoupené tokeny.

Všichni investoři, kteří kupují žetony AIM prostřednictvím společnosti BRIC INVEST, obdrží svůj osobní bezplatný účet u společnosti Aimedis s přístupem na svůj osobní dashboard – kde budou připsány AIM tokeny! A v neposlední řadě investoři, kteří budou držet své žetony AIM déle než jeden rok, dostanou na konci roku 25 % AIM tokenů navíc! Investujte s BRIC INVEST do 10. července a zapojte se do eHealth ICO roku 2018: https://bric-holding.com/contact_us_en.html

BRIC INVEST spravuje řadu nejlépe hodnocených projektů pro mezinárodní hospodářství a po interní analýze je s ohledem na své závazky extrémně selektivní. Společnost BRIC INVEST nabízí svým zákazníkům konkurenční výhodu (bonus) v porovnání s přímým prodejem, který činí 5 až 15 %.

Samozřejmě budeme rádi, když se na nás obrátíte s případnými dotazy.
BRIC HOLDING SE
Klimentska 1746/52
CZ-11000 Prha [email protected]


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: