5 klíčů k bohatství – odemknete jimi ty správné dveře (1. díl)

3

Existuje celá řada názorů na to, co vlastně znamená, být bohatý. A je docela možné, že pravdu mají všichni. Bohatství je skutečně bohatý pojem a lidé do něj mohou zahrnout vše, co pro ně má opravdovou hodnotu. Vše co je důležité, co mají rádi. Přesto si řada lidí klade otázku, jak to udělat, abych byl bohatý? Kde nalézt klíč k tomu, aby do mého života začalo proudit opravdové bohatství? V tomto článku se na vaše otázky pokusíme nalézt uspokojující odpovědi a klíče, kterými si postupně odemknete dveře do bohatého života.

5 klíčů k Bohatství – úvod

Neexistuje jednoznačná odpověď na otázku, co vlastně znamená bohatství. Můžu vám tedy pouze nabídnout svůj pohled na věc. Vy si z něj vyberte tu část, která se líbí právě vám. Než můžeme něco získat, musíme to dobře poznat a vědět, co to vlastně je. Proto si lze jednotlivé definice bohatství představit jako klíče, které otevírají dveře do bohatého života. Odvážíte se vstoupit, nebo budete jen přešlapovat okolo?

-Kytka

Na přání našeho šéfredaktora se celý článek nachází na našem druhém webu – T11:

5 klíčů k bohatství – odemknete jimi ty správné dveře (1. díl)

 

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MichalDariusz Matuszyński Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Já mám členství na Trading 11 zakoupené, takže mě to netrápí, nicméně považuji to (aby byl článek právě tam) za zbytečnost, snaha o plnění placeného webu (?)…Na T11 ať jsou analýzy, čím víc, tím líp. Kupříkladu na Ethereu je to teď zajímavé, technická analýza vs. fundament, zajímal by mě pohled odbornika. Nebo ADA, na tu bych analýzu uvítal 🙂 Co NEO a XLM, ty teď zajímavě vystřelili… O tom chceme na T11 číst :)) .. Nechci aby to vyznělo jako kritika, protože jsem za práci redakce obou webů moc rád, články od Kytky, Samuela, Dariusze a dalších jsou boží, stejně… Číst vice »

Dariusz Matuszyński
Admin

Díky za feedback, celý článek je sice na T11, ale je zdarma a nevyžaduje členství, předpokládám, že záměrem bylo ukázat také web trading11 a je to spíše vyjímečná situace 🙂

Michal
Host
Michal

Tak to jo, omlouvám se za křivé obvinění 😉