5 altcoinů, které porazily přední kryptoměny

3.8
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Listopad se nese nejen ve znamení cenového růstu matičky všech kryptoměn, ale také mnoho altcoinů. Podíváme se na 5 altcoinů, které stojí v čele cenového rally, protože obchodníci ohlašují altcoin season. Které to tedy jsou?

Altcoin season

Bitcoin včera překonal hranici 19 000 USD a zdá se, že v nejbližší době překoná své historické maximum z konce roku 2017. Některé altcoiny však v tomto týdnu porazily hlavní kryptoměny několikanásobně.

graf
Zdroj: coinmarketcap.com

Ripple (XRP)

Token XRP společnosti Ripple si v posledním týdnu získal nevídanou pozornost, když se cena za jeden XRP token vyšplhala na necelých 0,92 USD. Zisky tak dosahovaly více než 110 %. V době psaní článku se cena XRP pohybuje okolo 0,68 USD.

Stellar Lumens (XLM)

Hned za Ripplem, který se nachází na třetím místě všech kryptoměn podle tržní kapitalizace, se krásných denních zisků dočkal také token XLM. Ten překonal 0,18 USD za jeden token. Historické maximum tohoto altcoinu se pohybuje na 0,60 USD. V době psaní článku se cena XLM pohybuje téměř na 0,22 USD.

Cardano (ADA)

Kryptoměna Cardano dosáhla za týden 50% zisku. S tržní kapitalizací okolo 5 miliard amerických dolarů se ADA stala osmou největší kryptoměnou na světě. V době psaní článku se cena ADA pohybuje okolo 0,167 USD. Historické maximum této měny je 1 USD.

Iota (MIOTA)

Čtvrtý největší týdenní růst náležel ve středu kryptoměně IOTA, jejíž týdenní zisky činily úctyhodných 47 %. IOTA se aktuálně nachází na 26. místě podle CoinMarketCap. Cesta k novému historickému maximu (5,50 USD) však zůstává nejistá. V době psaní článku se cena MIOTA pohybuje okolo 0,37 USD.

DASH

Na “posledním místě” našeho žebříčku se umístila populární kryptoměna DASH, ta za posledních sedm dní dosáhla 38% zisku. Cenový rekord této kryptoměny šplhá k 1 500 USD za jednu minci. V době psaní článku se cena DASH pohybuje okolo 110 USD.

Závěr

Vzhledem k dynamickému vývoji kryptoměn v poslední době se může cena altcoinů trochu lišit. Více informací se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách. Veškeré informace vycházejí z CoinMarketCap a KryptomagazinMarketCap.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře