4 nejlepší předprodeje kryptoměn k investici v roce 2023

4
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Předprodejů a nově vzniklých kryptoměn existuje i v současné době recese velmi mnoho, nýbrž pouze některé z nich nabízejí kvalitní a inovativní platformy nebo aplikace, které svým investorům a uživatelům nabídnou významnější zhodnocení jejich investic. Zároveň také vyvíjené aplikace musí nabízet něco, co přitáhne pozornost masové veřejnosti, což zajistí, aby byl projekt úspěšný.

V dnešním průvodci se zaměříme na kryptoměny v předprodeji, jež nabízejí inovativní řešení pro své potenciální uživatele a vhodné vstupní předpoklady pro investici. Pojďme si představit a popsat, jaké výhody a funkcionality jednotlivé projekty nabízí.

4 nejlepší předprodeje kryptoměn

Jelikož se jedná o kryptoměny, které se v současné chvíli nacházejí v předprodejích, určitá míra rizika zde má své místo. Pro investory, kteří si tedy chtějí vyzkoušet něco nového a toto riziko akceptují, vám přinášíme představení 4 kryptoměn, které se v našem žebříčku potenciálních investic nacházejí nejvýše.

FightOut

Tato zbrusu nová kryptoměna je naším prvním tipem na předprodej, který vám v dnešním článku představíme. Platforma s aplikací FightOut je určena pro všechny sportovce i nesportovce, kteří chtějí zlepšit své zdraví, kondici nebo se celkově zajímají o fitness.

Předprodej této kryptoměny byl zahájen v cca polovině prosince roku 2022 a hned v prvních několika dnech po jeho spuštění vybral částku v řádech statisíců dolarů. V době psaní článku má tento předprodej vybráno již cca 3 miliony dolarů. 

Kryptoměny s takto úspěšným předprodejem se obecně stávají i následně velmi vydařenými projekty, co se týče jejich další cesty a vývoje směrem k plnému spuštění. FightOut není výjimkou a vyvíjí aplikaci, jež má představovat jakéhosi osobního fitness trenéra, kterého uživatelé nosí stále u sebe. 

FightOut patří k aplikacím typu Move-to-Earn, která své uživatele odměňuje za provedené pohybové aktivity. K těm se řadí samozřejmě provedené kroky, ale i dokončené tréninky a lekce. Tím se FightOut odlišuje od jiných Move-to-Earn aplikací, které většinou měří pouze kroky, což pro celkový vhled do světa fitness a kondice zkrátka nestačí. V aplikaci naleznete tréninkové plány šité na míru každému uživateli, tutoriály, jak správně provádět jednotlivé cviky, a především svého avatara, na kterém se budou vaše dokončené tréninky v reálném světě také promítat.

Předprodej této kryptoměny se mírně liší od ostatních kryptoměnových předprodejů. V případě FightOut totiž máte své tokeny po nákupu uzamčeny po dobu 3 měsíců. Tuto dobu si můžete i prodloužit, čímž získáte skvělé bonusy v podobě procentuálního navýšení nakoupeného množství tokenů $FGHT. Přesné doby uzamčení a bonusy k vašemu nákupu se dozvíte v přiloženém obrázku.

FightOut se do budoucna chce zaměřit i na akvizici svých vlastních posiloven a prostor. Již v roce 2023 by měla být otevřena první FightOut posilovna a v následujících letech se tvůrci budou zaměřovat na výstavbu dalších posiloven ve větších městech po celém světě.

C+Charge

Kryptoměnový předprodej C+Charge cílí na vybudování jednotné sítě dobíjecích stanic pro elektromobily, která v současné době momentálně nedisponuje dostatečnou podporou pro dobíjení elektromobilů. Vzhledem k tomu, že se do budoucna očekává exponenciální růst využívání elektromobilů, C+Charge chce vytvořit tuto síť poháněnou blockchainem s možností získávání uhlíkových kreditů i pro řidiče a provozovatele elektromobilů.

Co se týče samotného fungování dobíjecí sítě, systém zahrnuje Peer-to-Peer platby samotným provozovatelům dobíjecích stanic. Platit za své dobíjení tedy budete moci přímo s kryptoměnou, s jejíž pomocí jsou platby rychlé a bezpečné. 

Součástí aplikace bude také geolokace, která řidiče elektromobilů nasměruje na nejbližší dobíjecí stanici dle jejich aktuální polohy. Další funkcí je také kryptoměnová peněženka, jež umožní svým uživatelům zobrazit zůstatek a emisní povolenky získané jako odměny za dobíjení.

C+Charge předprodej s jejím nativním tokenem CCHG se nyní nachází v první fázi, ve které je cena tokenů vůbec nejnižší. Pokud tedy o nákupu této kryptoměny uvažujete, nyní může být ta vhodná doba pro jeho uskutečnění. S každou další fází totiž cena tokenu roste.

Calvaria

Kryptoměna Calvaria je dalším kryptoměnovým předprodejem, který vám v rámci dnešního článku představíme. Calvaria na rozdíl od výše zmíněných předprodejů nevyvíjí platformu zaměřenou na využití v reálném světě, nýbrž její cíl spočívá ve tvorbě karetní sběratelské hry. Ta bude fungovat na bázi blockchainu a její součástí budou herní NFT předměty, což jsou dvě obrovské výhody a funkcionality, jež hra nabízí.

Předprodej Calvaria se nyní nachází v páté fázi, po které již nenásleduje.žádná další fáze.  Tokeny $RIA budou poté uvedeny na první burzy, jakými jsou Gate.io, BKEX a také Kucoin. Jakmile se kryptoměny s úspěšnými předprodeji poté na prvotní burzy zveřejní, jejich cena má většinou tendenci stoupat, jelikož se o nich postupem času dozví více a více investorů. 

Abychom vám představili herní systém, jeho prvky a možnosti, hlavní gameplay se bude zaměřovat na PvP souboje mezi hráči. Se svými kartami a balíčky, které si vy sami budete moci skládat dle zvolených strategií, bude hlavním cílem porážet soupeře a šplhat po hodnoceném žebříčku. Součástí hry bude také singleplayer, ve kterém můžete prozkoumávat herní svět a jeho lore, porážet nepřátele a získávat za postup kampaní odměny, vylepšení a nové karty. 

Jak jsme zmínili v úvodu, všechny herní předměty fungují na NFT bázi. Karty, balíčky a jiné herní předměty tímto způsobem vlastní samotní hráči, kteří s nimi mohou nakládat dle svého uvážení. Jelikož hra funguje na bázi Play-to-Earn, hráči mohou díky hraní hry i vydělávat a získávat zajímavé odměny. Vydělávání tokenů je možné díky stakingu tokenů $RIA nebo třeba prodávání NFT-éček, které již dále ve svém postupu hrou nepotřebujete.

Pokud o nákupu uvažujete, měli byste se rozhodnout v blízké době, jelikož tokeny $RIA s cenovkou 0.032 USD již nikdy nemusí být.

RobotEra

Poslední naší kryptoměnou, jež se opět zaměřuje na herní svět, je kryptoměnový metaverse projekt RobotEra. Hráči budou moci tento metaverse sami budovat, měnit a vytvářet nové infrastruktury. Součástí hry je navštěvování sociálních eventů a koncertů společně s plněním questů a výzev, za které můžete získat pěkné odměny. 

V metaversu RobotEra si zahrajete za robota, pomocí kterého prozkoumáváte podzemní prostory, získáváte a těžíte zdroje a suroviny, jež vám následně umožní na svých pozemcích stavět budovy, zahrady nebo třeba obrovské honosné paláce. Záleží pouze na vaší představivosti, jak si svůj pozemek upravíte.

Roboti i pozemky figurují v RobotEře na bázi NFT-éček, což vám umožní jejich výhradní vlastnictví. Pokud žádného NFT robota vlastnit nebudete, do hry budete moci vstoupit také. Hra vám totiž přidělí jednotného non-NFT robota, který vám ale na rozdíl od NFT robotů neposkytne žádné speciální vlastnosti . Pozemky si budete moci vybrat ze sedmi kontinentů, kdy každý kontinent nabídne jiné zdroje a suroviny.

Hráči mohou v rámci hry tokeny TARO i vydělávat a to hned několika způsoby. Ty zahrnují staking, sázení posvátných stromů, prodávání NFT-éček nebo dokonce i pronajímání svých robotů a robotických společníků.

Chcete-li do RobotEry vstoupit a investovat své prostředky, její předprodej se nyní nachází v první fázi s tokeny TARO za 0.020 USDT. Jakmile se předprodej dostane do fáze druhé, tokeny vzrostou na cenovku 0.025 USDT, což prvotním investorům přinese automaticky 25procentní zhodnocení.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img