31.07.22 Analýza: Bitcoin, SPX, DXY, zlato – Menší váhání, žlutý kov exceluje

3
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin #btc opětovně prolomil 200týdenní klouzavý průměr a nejspíš nad ním skončí i týdenní close, což je po předešlých neúspěších nemalý krok vpřed. Risk on na trzích každopádně přetrvává, což bylo popohnáno makroekonomickým fundamenty z nynějšího týdne. Bude tedy postup nahoru pokračovat? Více se dozvíte v samotné video analýze.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

9 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym

tipnul bych si, že se budeme motat okolo 24k a pak dolu pod 20k.

Ladislav
Tomáš

To je mapa pokladu nebo co to je za čáry? 🤣 tyhle predikce miluji a ještě k tomu tímhle prasečím stylem. Zajímalo by mě, od čeho se tam na tom typek odráží mě o podle čeho se ridi. Komedianti.

Ladislav

Je to pouze čmáranice, která od května přesně odhadla vývoj na trhu.
Možná to zvládnete lépe, tak ukažte, ale podle mě jste jen mluvka.
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/8JvBny1t-BTC/

Poslední editace 9 dní před přes Ladislav
Jan

Tohle je masakr Panove, jako docela me picha za krkem ze jeste neni konec a to se povazuji za „moonboye“… fiat ac je ukrajovan inflackou bude muset jeste chvili pockat, nez nekam poputuje…

Ladislav

Myslím, že závěrečná fáze ještě přijde, ale klidně je možné se pletu.
Na neregulovaném krypto trhu se špatně odhaduje ,ale i tak to lze občas prokouknout, např. když 15 června se knot svíčky zastavil na všech burzách těsně nad 20K,bylo jasné ,že se jedná o past ,nechají nakupovat a pošlou to pod 20K (proč si taky nedojít pro stop loss, kterých pod 20K bylo určitě hodně ,tak proč si pro to nedojít a hlavně burza to přímo vidí ve svých knihách objednávek.
Byla to manipulace provedena po vzájemné dohodě burz, nevěřím, že náhoda.
https://www.tradingview.com/x/Tc0kgIpC

https://www.tradingview.com/x/dh9SDNWD

Fantom

Souhlasím. Kryptotrh je manipulován a není v zájmu burz aby se prudce zhroutil. Proto pád brzdí. Nyní probíhá ono „Bear market rally“ – nebo chcete-li bull trap. Může trvat klidně ještě měsíc i déle, ale nejpozději v září/říjnu půjdeme na nové letošní low. Kdo nevěří, klidně se naložte all-in 😀 Bude to podobné jako v únoru a březnu letošního roku – růst z 34k na 48k a potom vytrvalý pád, samozřejmě proložený krátkými pumpami na likvidaci napákovaných shortů. Velcí hráči nechají trh vykrvácet a trpělivost není zrovna silnou stránkou retailu. Proto také očekávám skutečné dno nejdříve příští rok.

Poslední editace 9 dní před přes Fantom
Jan

Dekuji Panove za pohled 🙂 pripravim si neco na prodej 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: