31.05.20 Technická analýza ETH/USD: Bullish kanál na Ethereu pokračuje

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Ethereum táhnou vzhůru investoři, kteří mají před sebou vidinu lepší budoucnosti. Média často připomínají ETH 2.0 a přechod na proof of stake. Nedivme se tedy, že cena Etherea roste rychleji než většina trhu.

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na ETH/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 31.05.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin čeká obrovský pohyb v příštím týdnu?!

Doporučujeme: Kryptoměna Cardano oznámila datum spuštění Shelley

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 83,76 %

Momentálně se Ethereum nachází na hodnotě 235 USD. Ještě ale před 3 dny bojovalo o udržení bullish kanálu na hodnotě 203 USD. Jak můžete vidět na grafu, tak po odrazu na 203 USD, předvedlo až 21% pumpu na hodnotu 247 USD.

Ethereu se letos neskutečně daří a až 83% růst za rok 2020 je určitě nadprůměr. Nejbližší podpora bude ležet na support line bullish kanálu na 213 USD a odpor vidíme na resistanci line kanálu na 250-260 USD. Ethereum táhnou vzhůru s cenou investoři, kteří mají před sebou vidinu lepší budoucnosti. Média často připomínají ETH 2.0 a přechod na proof of stake. Nedivme se tedy, že cena Etherea roste rychleji než většina trhu. Investoři vidí lepší budoucnost a stále více se Ethereu dostává slov uznání a pozornost, která se odráží na jeho ceně. Většina altcoinů chřadne, ale Ethereu se daří.

ETH čeká v příštím týdnu obrovský pohyb. Market se zvyšuje, nálada je optimistická a v příštím týdnu bude Ethereum znovu sahat na 242 USD. Tato hranice bude vážným kandidátem na pokoření.

Po zavedení algoritmu PoS by uživatelé uzamkli svůj Ether v inteligentních smlouvách, namísto investic do velkého množství výpočetního výkonu a potažmo elektřiny, jako je tomu u algoritmu PoW. U algoritmu PoW platí, že čím vyšší má těžař výpočetní výkon, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že vytěží blok. Podobně tak u algoritmu PoS platí, že čím více Etheru uživatel vlastní, tím se zvyšuje pravděpodobnost validace bloku.
V systému PoS, který si Buterin představuje, existuje doba, za kterou validátor vytvoří nový blok. Během této doby může být validita tohoto bloku napadena a může být prokázáno, že obsahuje nelegitimní data.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře