30.07.21 [Přehled trhu a BTC ] Umožní Amazon platby v Bitcoine?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Společnost Amazon zveřejnila minulý týden nabídku, ve které hledá vedoucího oddělení pro digitální měny a blockchain. Vyvolalo to spekulace, že firma by mohla začít přijímat platby v kryptoměne.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 1,55 T bilionů $, což je pokles o 1,02 % za poslední den.
Celkový objem kryptotrhu za posledních 24 hodin činí 73,85 miliardy USD, což představuje pokles o 23,28 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 8,03 miliardy USD, což je 10,87 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu. Objem všech stabilních coinů je nyní 57,26 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 39 715,93 USD.

Dominance Bitcoinu je v současné době 48,03 %, což je pokles o 0,48 % během dne.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Společnost Amazon zveřejnila minulý týden nabídku, ve které hledá vedoucího oddělení pro digitální měny a blockchain. Vyvolalo to spekulace, že firma by mohla začít přijímat platby v kryptoměne. Anonymní zdroj tvrdící, že Amazon s určitostí zpřístupní zákazníkům do konce roku platby v bitcoine a možná i v jiných virtuálních měnách bylo mylné.

Kryptotrh to přijal s nadšením. Kurz bitcoinu stoupl o 15 procent na 40 tisíc dolarů z 32 500 dolarů. Investoři spekulující na pokles měny (short) museli prodat své pozice v hodnotě 900 milionů dolarů. Ve čtvrtek večer na Bitcoin pohybuje těsně pod 40 000 dolarů s 1% ztrátou. V rámci pohybu vidíme slabou support line na 39 300 dolarů.  Investoři v následujících hodinách nemají zájem jít k 42 000 dolarů naopak v pátek budou muset čelit útoku bears zda odolají a budou mít prostor růst k 42 000 uvidíme o víkendu. V případě propadu bych čekal hodnoty na 36 500 dolarů.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: