30.07.21 [Přehled trhu a BTC ] Umožní Amazon platby v Bitcoine?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Společnost Amazon zveřejnila minulý týden nabídku, ve které hledá vedoucího oddělení pro digitální měny a blockchain. Vyvolalo to spekulace, že firma by mohla začít přijímat platby v kryptoměne.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 1,55 T bilionů $, což je pokles o 1,02 % za poslední den.
Celkový objem kryptotrhu za posledních 24 hodin činí 73,85 miliardy USD, což představuje pokles o 23,28 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 8,03 miliardy USD, což je 10,87 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu. Objem všech stabilních coinů je nyní 57,26 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 39 715,93 USD.

Dominance Bitcoinu je v současné době 48,03 %, což je pokles o 0,48 % během dne.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Společnost Amazon zveřejnila minulý týden nabídku, ve které hledá vedoucího oddělení pro digitální měny a blockchain. Vyvolalo to spekulace, že firma by mohla začít přijímat platby v kryptoměne. Anonymní zdroj tvrdící, že Amazon s určitostí zpřístupní zákazníkům do konce roku platby v bitcoine a možná i v jiných virtuálních měnách bylo mylné.

Kryptotrh to přijal s nadšením. Kurz bitcoinu stoupl o 15 procent na 40 tisíc dolarů z 32 500 dolarů. Investoři spekulující na pokles měny (short) museli prodat své pozice v hodnotě 900 milionů dolarů. Ve čtvrtek večer na Bitcoin pohybuje těsně pod 40 000 dolarů s 1% ztrátou. V rámci pohybu vidíme slabou support line na 39 300 dolarů.  Investoři v následujících hodinách nemají zájem jít k 42 000 dolarů naopak v pátek budou muset čelit útoku bears zda odolají a budou mít prostor růst k 42 000 uvidíme o víkendu. V případě propadu bych čekal hodnoty na 36 500 dolarů.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
aaa
Hodnocení článku :
     

wtf, však x dní zpět už oficiálně řekli že s kryptem nemaj nic 😀

Vojtech

Zbytečný sem něco psát. Kopil to má na háku, ctrl c, ctrl v a jeho šéf mu to evidentně strpí. Bitcoine… Horší, než motýle🥱

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: