30.06.21 [Přehled trhu a ADA] Růst k 2 USD v létě? Bullish kanál ignoruje BTC propad?!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Cardano se jako jeden z mála altcoinů drží ve svém bullish kanálu. Cena dokonce zprudka roste do cyklů, můžeme znovu růst nad 2 USD?

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 1,47 bilionů USD, což je nárůst o 4,71 % za poslední den. Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 92,39 miliardy USD, což znamená nárůst o 7,09 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 6,86 miliardy USD, což je 7,42 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 72,85 miliardy USD. Cena Bitcoinu je v současné době 32 746,45 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 46,22 %, což je nárůst o 0,19 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza: Cardano

Vidíme vskutku jedinečný graf na Cardanu. Jak si můžete povšimnout, momentální hodnota je 1,4 USD za kus. Na grafu si investoři hned všimnou netradičního pohybu, který se vyhýbá pohybu Bitcoinu. Cardano zatím vytváří bullish podpůrný kanál, který má jasnou supportní  část, ve které se následně odrazí do přiměřených bullihs cyklů, jak jsme je spočítali na grafu. V rámci odporu byly první 4 cykly jasně dané v rostoucím tempu. Momentální odpor se těžko vyjadřuje v rámci všech cyklů. Z pohledu několika dní bude investory nejvíce zajímat triangl a jeho možné prolomení a začátek osmého cyklu růstu k 2-2,2 USD odporu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1
Hodnocení článku :
     

Se ani nedivím, občas se mihne zpráva, že neusínají a posouvají se stále dál, narozdíl od jiných, u kterých to vypadá, že jen čumí jak BTC lítá a čekají, co z toho bude. Tohle je pro mě velmi nadějné krypto, tak jsem zvědav, jak jim to půjde dál.

Poslední editace 10 měsíců před přes bkf1

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: