30.03.20 Technická analýza ETH/USD, LTC/USD – Bulls nebo bears? Kdo to strhne na svou stranu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se zaměříme na Ethereum a Litecoin. Po víkendovém propadu jsme se v pondělí odrazili směrem nahoru, Vydržíme růst i nadále?

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na ETH/USD a LTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 30.03.20 [Přehled trhu + BTC] Zhodnocení Bitcoinu přes víkend – Nový útok medvědů!

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  -5,6 %

Momentálně se pohybujeme na ceně 38 USD za kus. Na grafu vidíme vzestupný kanál, který se po odrazu na letošním low 23,5 USD ještě stihl odrazit do krátkého bullish kanálu. O víkendu jsme viděli pokles trhu, který se nevyhnul ani Litecoinu. Momentálně vidíme propad na weekly support, od kterého se dnes odrazil mírně nahoru. Pohyb je ale tak malý, že trading nepřichází v úvahu. Tato situace zřejmě více vyhovuje bulls, kteří se snaží přečkat tento čas, kdy se svět zmítá pod nákazou COVID-19. Momentální odpor vidíme na hodnotě 41,5 USD a podporu  na 33 USD.

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  +2,8 %

Ethereum je (jako jeden z mála altcoinů za rok 2020 – k současné hodnotě) mírně v plusu. Je pravdou, že v roce 2019 po dosažení 360 USD propadlo výrazně níže a nejspíše to je ten důvod, proč je v roce 2020 ještě stále v plusových číslech.

Nižší hodnotu, než je 100 USD za kus, nechtějí investoři dopustit. Momentální hodnota je 132 USD a nejbližší odpor vidíme na 150 USD. Nejbližší podporu vidíme na spodní straně tvořícího se vzestupného kanálu a následně tu máme weekly support na 100 – 106 USD.

Situace se po víkendu dnes trochu uklidnila, ale i přesto se tvoří malý bearish triangl. Na trhu je v posledních 10 dnech dost nuda protože ani bulls a ani bears nemají silnou pozici strhnout to na svou stranu. Tento čas tedy můžeme využít ke studiu TA patternů nebo se třeba začít věnovat světovým trhům.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře