29.10.19 Technická analýza BNB/USDT – Vývoj posledních dnů, naznačuje převahu kupců

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Patnáct týdnů v řadě, přesně tak dlouho klesala cena BNB proti hodnotě dolaru. Celkově při tomto pohybu ztratil Binance Coin 64% své hodnoty.

Ztráta a následný růst

Tento pohyb se dal časem očekávat, ale i já jsem si myslel, že tento pád přijde okolo 45 – 50 USD za jeden BNB token. Všichni dobře víme proč v nedávné době BNB rostl, i když situace na Bitcoinu byla spíše mizerná. Firmy při vstupu na burzu Binance měly potřebu nakoupit větší množství BNB, protože to bylo zkrátka výrazně levnější než vstupovat na burzu a platiti poplatky ve fiat měnách.

Střednědobý trend………………….. uptrend
Dlouhodobý trend……………………velmi slabý downtrend

Takže bylo otázkou času, kdy se některý z partnerů Binance začne zbavovat tohoto účelově nakoupeného aktiva. Nicméně BNB ztratilo -64% a to už zase může začít zajímat spekulanty, toužící po rychlém zisku. Zatím to vypadá na možný návrat k úrovním okolo 32 USD. Podporou růstu může být fakt, že minulý měsíc cena odmítla měsíční úroveň 14,68 USD a současný vývoj na měsíční svíci tomu dává další podporu.

Momentálně bude záležet jak si cena poradí s rezistencí v úrovni 22,80 USD. Jestliže cena „poskočí“ nad rezistenci, tak by se již nemusela propadat pod současné low, které je v úrovni 14,25 USD.

Z dlouhodobého pohledu se cena BNB pohybuje uvnitř vzestupného trendového kanálu, ale při posledním propadu z ceny 22,20 USD se dostala mimo tento TR kanál. Nicméně současný růst vrací cenu zpět do tohoto trendového kanálu a právě překonání rezistence by mohlo být takovou pojistkou, že cena zůstane uvnitř trendového kanálu.

Samozřejmě na finančních trzích žádné pojistky neexistují, kromě tz. stop loss příkazů, chránících váš účet před ztrátou. Ovšem pokud nějaká cena překoná rezistenci tak na to obvykle obchodníci reagují pozitivně a dál přikupují do pozic, čímž udržují cenu na určité ceně a zabraňují tak nepřímo jejímu dalšímu propadání.

Dnes se BNB obchoduje za cenu 20,79 USD a v následujících dnech očekávám růst k hodnotám 23 USD. Nicméně krátkodobě může cena ještě klesnout k úrovni 19-18 USD. To by mohla být příležitost nakoupit v korekci. Primárně však očekávám pohyb nad úroveň rezistence 23 USD a následný pohyb v trendovém kanálu až k hodnotám okolo 32 USD. Samozřejmě to nebude hned, ale postupně by se tam měla cena vrátit.


Co číst dále?

Fidelity Bitcoin Custody je nyní přístupné všem kvalifikovaným investorům


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře