28.03.21 Video analýza BTC/USD – Dolarový index bullish, rizikovější aktiva čelí stagnaci

4.6
(11)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem čerstvě vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

V nové video analýze si v prvních pár minutách okomentujeme již dřive zmiňované SLR pravidlo a k tomu i nově připravovaný fiskální balíček, který má čítat až tři biliony amerických dolarů. Vzhledem k tomu, že máme i aktualizovaná data, co se týče oběhu peněz a dluhové kontrakce, tak se podíváme na grafy a situaci si též rozebereme. Pak následuje kratičká analýza ropného trhu (Brent) a trochu zevrubnějši si zase rozebereme dolarový index (DXY), který má za sebou silný týden. Po Nasdaq a dluhopisovém trhu (TLT) se konečně dostáváme k Bitcoinu (BTC).

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 11

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: