27.08.19 Technická analýza XRP, ETH, LTC – Kde chtějí obchodovat velcí hráči?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Ripple přes prázdniny postihl výrazný propad ceny. Litecoin také vypadal, že půjde vzhůru, ale nízká likvidita jej sráží. Ethereum zaznamenal již 50% propad. Tradeři prázdniny tolik nemilují jako školáci, proto se již těší na jejich konec a tedy i na rozhýbání kryptoměnových trhů.

Technická analýza XRP/USD

Zde se ztotožňuji s grafem od TradingShot. Podle mě už v 09/2019 by mohl přijít kýžený růst na XRP ke 0,50 USD. Podle BTC to vypadá na poslední pokus o propad před bullish. Bakkt bude 23.09.2019 a to by mělo vyvolat na BTC růst. Stejně tak by táhl BTC nahoru celý trh altcoinů.

Technická analýza: ETH/USD

Vítejte u dalšího pohledu na TA ETH. Z grafu nejde nepovšimnout silnou support line, která je zde s námi od začátku roku 2019.

Tato support line by mohla být pro ETH odrazem směrem nahoru. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 187 USD a odraz předpokládám na 177 USD od support line. Toto by mělo být pro TA na ETH všechno, pokud neuvidíme známky propadu pod support line, není důvod k jiným spekulacím. Nezbývá než momentálně čekat.

Technická analýza: LTC/USD

Vítejte investoři při dalším update na LTC / USD. Nebudu chodit kolem horké kaše, situace na LTC po halvingu není dobrá, LTC poklesl z topu na 148 USD (2019) až k momentálním 70 USD. Ještě více hrozivé je ale to, co teprve může přijít. Nepotěším investory ani fanoušky LTC, protože hrozí reálně 60% propad až k 52 USD za kus.

Jak můžete vidět na grafu, mám vyznačený kanál na LTC. Tento kanál momentálně drží support line na hodnotě 70 USD. Vývoj Litecoinu bude velmi záležet od Bitcoinu, který momentálně leží na support line trianglu. Momentální hodnotu 70 USD na LTC lze porovnávat se support line na BTC při 10 030 USD. V bearish scénáři na BTC hrozí propad ze současných 10 120 na 9 470 USD a pokud by se tak stalo, Litecoin by propadl až k 61,9 USD supportu. Zároveň by vypadl z kanálu který doposud tvořil.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále?

[Zprávy] • Dvě švýcarské kryptobanky dostaly licenci • Bug bounty na Libru • a další novinky dne

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img