27.02.22 Video analýza: Bitcoin (BTC) – čeká bitcoin rychlá otočka nahoru?

1.6
(7)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) se pořád drží v relativní blízkosti od S/R levelu 42 000 USD a zatím se nezdá, že bychom měli jít dolů. Naopak týdenní graf a denní graf vypadá spíše bullish, protože trh nám předvedl, že cenové pásmo 34 000 – 30 000 USD je plné iniciativních nakupujících. Ovšem měsíční graf na mne v aktuální podobě působí dost rozpolceně. Jako by bitcoin nevěděl, kam jít. Proto je nutné celý trh brát v kontextu jednotlivých časových rámců.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1.6 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img