26.06.22 Video Analýza: Bitcoin, SPX, DXY – Zakončení června bude pro #btc klíčové, přijde brzy zvrat?

5
(2)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) sice zaznamenal nějaké územní zisky, ale pořád to není vůbec ono. Kurzový růst má k čemukoliv dynamickému opravdu daleko, což potvrzuje i krátkodobá tržní struktura. Nicméně vyšší časové rámce mají přednost a ty nám říkají, že technicky dává největší smysl větší retracement do proti trendu. Více se dozvíte v samotné video analýze.

YouTube video

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

9 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rosťa

Dobrý večer, nejsem ekonom odborník ani vysokoškolák. Ale ty grafy vidím. Takže to mě nezajímá. Cením si snahy pána co to komentuje,ale …. Zajímavější jsou zprávy , kde a kdo se podporují kryptoměny, co za tím stojí a co z toho může vzejít a přesně i naopak. Co vzrůstu cen brání, samozřejmě mimo všeobecný infl.ace, války nedostatku komodit a přebytku peněz. Taková analýza je zajímavá, ne že červená svíčka jde dolů a zelená nahoru a pokud nepůjde výš tak nebude větší objem kryptoměn. Děkuji Kubík

Vilemina

Možná bych si dovolila navrhnout, když vás to nezajima, ze byste se třeba věnoval něčemu, co vás naopak zajímá? Ušetříte čas, kor pokud pocitujete nutkání to co vás nezaujme pak ještě verejne komentovat..

Rosťa

Milá dámo, mě to právě zajímá, a proto to tu píšu. Jeden článek píše, že bitkoin bude mít do konce roku nula a další že vyjede na 100 tisíc dolarů. Mě by zajímala analýza spíš takových článků , jak si vede burza atd. Ne to,že vidím graf červeno zelený a to že je zelený je náznak k lepšímu a ten červený medvědi útočí a může to dopadnout jakkoli.

Petr 2

TA je jedna z několika možných TA . A když nejste ani toto schopný pochopit a nebo vycházíte z analníku kteří vás na této retorice oškubali nemáte na burze co dělat .

Rosťa

Neoškubal mě nikdo, jen jsem nepochopil co je na tom,že červená je špatný znamení na grafu, zatímco zelená by mohla znamenat zlepšení. Trh si půjde svou cestou a jestli čtete analýzy tak co člověk to názor. Záleží na tom kdo se ským ztotožňuje. Tím nechci rozhodně urazit autora. Je to jistě odborník a přeji mu hodně štěstí. Děkuji

Radim

Inflace růstu kryproměn určitě nebrání, ba naopak – vždyť inflace je znehodnocování běžných peněz a vůči čemu se růst krypta většinou počítá?

Miroslav

Moje TA: včas naskočit a pote zase včas vyskočit. O nic jiného nikdy nešlo 🤷😂
I když jsou ty kryptoměny tak úžasné proti devalvaci měn 😂

Fantom

Tohle je ale vlastně i smyslem TA. Načasovat vstup aby byla co největší šance na další růst – a prodej (útěk). Když se to povede – super zadařilo se. Když se to nepovede – tak buď uznat prohru a prodat s přijatelnou ztrátou anebo se stát hodlerem (tak trouchu proti své vůli). 😀

Rosťa

Konečně se to tu rozjelo, i když jsem dostal 😁. Ona je tady každá rada dobrá, ale nakonec si trh pluje vlastním životem . A připraveným štěstí přeje. Někdy. Děkuji za komplimenty.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: