25.07.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), altcoiny, TLT, DXY a zlato – vyhlídky na pokračování v retracementu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

V dnešní analýze jsem věnovali trochu více času pro Bitcoin (BTC), neboť se nám pomalu blíží měsíční close. Proto bylo na místě se již podívat i na měsíční graf. Je ovšem dobré nezapomínat, že do konce července je dost času, takže výsledná podoba může být zcela jiná.

Pak jsme si standardně rozebrali Altcoin Index, zlato, dluhopisové ETF a dolarový index. Samozřejmě i v potřebných souvislostech. Jistou zajímavostí tohoto týdne je fakt, že S&P 500 a další akciové indexy stoupají navzdory rostoucímu risk-off sentimentu.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

8 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Semerád
Hodnocení článku :
     

Teď bych chtěl vidět ty protažený rypáky lidí co čekali jak na 20k nakoupí. I s tou jeho slavnou signálovou technickou analýzou :).

Martin

Libi se mi, jak dobihaly katastroficke clanky a nazory pres cely vikend v kontrastu s realnym stavem. Vestci a realita, TA a udalosti, jablka, hrusky, rajcata a brambory 😊…

Petr 2
Hodnocení článku :
     

39k možná ještě 41,2 a pojďme na 20k.
O víkendu za malých objemu to vytáhli moon boys už zase prasí chat a tleská jako u bonbónu.
Aniž by si uvědomili že jsme pořád v pásmu 30k 40k o čemž se tady mluvi už minimálně 4 měsíce . Kdo měl nabráno na 30k ten si tleska . 🤣

Magister peditum

S 20k se tady straší už minimálně od června… Nic ve zlém, ale jste stejnej věštec z lógru, jako ti, co BTC prorokovali letošní 500k.

Petr 2

Počkej až se sesype akciový trh , dávám tomu max měsíc, jen co zvedne FED sazby, nejsem věštec ale ani střelec , btc jsem prodal rano s 30% ziskem . Stačí mi to a je mi úplně jedno jestli půjde na 50k nebo na 100k lepší vrabec v hrsti než holub na střeše , a jen pro info mezi 30k 40k už to bylo minimálně 3x kdo není hloupy a pomáhá si analýzou už 3x vydělal🤣🤣🤣🤣🤣
Čekam znovu na 30k 1/3 a zbytek kolem 20k .
Kdo z vas sve nakupy zveřejní ?

Takové prémie den před dovolenou, booože letos se prostě daří .

Hodně štěstí všem 🍀

Poslední editace 1 rok před přes Petr 2
Original Martin

To je snad poprve, co s Vami souhlasim ohledne predpokladu vyvoje ceny. Uz to tu psal snad i nekdo jiny, ze to vyleti k 40 a pak to vyplachnou. Myslim, ze minimalne k 30 se jeste alespon jednou podivame. Osobne cekam na 25. Kdyz to tak bude, tak prikoupim. Kdyz ne, tak se svet nezbori. 🙂

Petr 2

Jarolim o tom mluví už od začátku, že to bude chodit mezi 30 až 40 , je pravda že na 30 je ovlivněny že to prorazi dolů a na 40 mluví o průrazu nahoru . I když to nebude do nekonečna. Ale 30% je dost dobrý důvod se pohoupat i když jsem sám nevěříl znova na 40k . Proto jen 1/3 pozice zajištěna SL .

Je jasné že půjdem opět dolů otázka je jen z jaké cifry . Nikdo nemůže trefovat ath a spodní hranice odrazu .
A ten přístup když né tak se svět nezboří je cesta jak vždy vydělat , nebýt ovlivněn davem .
Jestli se mnou někdo souhlasí nebo ne je mi jedno jedu sam za sebe , a co se týče Jarolíma spousta lidi ho haní bohužel vina je jejich neumí ho číst a už vůbec né pochopit. Jeho názor je nepodstatný ale na jeho TA se dá stavět.

AjRep

Současný trend je trochu podezřelý. Může souviset s tím, že se informovaní obchodníci hromadně zbavují tetheru, který je právě teď z určitých důvodů na kraji propasti.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: