24.07.22 Video Analýza: Bitcoin, SPX, DXY, zlato – Korekce nebo úplná otočka směru kurzu?

4.8
(6)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin btc posledních pár dní pomalu klesá, díky čemuž se kurz dostává k horní hranici likvidního clusteru. A ten právě funguje jako support. Cluster na objemovém profilu je mimo jiné odrazem toho, že bitcoin konstruoval komplexnější tržní strukturu. A ta nyní fungje jako opěrný bod. Je aktuální pokles proto jen korekce? Nebo je bearmarket rally u konce? Více se dozvíte v samotné video analýze.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Hany
Hodnocení článku :
     

Dobrý den, mohl bych poprosit ve čtvrtek na streamu rozebrat obecný pohled na nabídku a poptávku po btc třeba i rok dopředu? Když o tom přemýšlím, inflace je v celém světě, jsou tu války, evropa nejspíše bude mít problém s plynem atd.. Kdo bude kupovat btc? Předpokládám, že instituce se ho zbavovali, aby nakoupily ještě o něco níže, než jsou ceny teď. A obyčejní lidi to nahoru nevyženou.. A ti, kteří v tom teď jsou, by mohli za pár měsíců peníze potřebovat na živobytí.
K tomu proč by do toho teď instituce chodily? Být jimi, taky bych čekal, protože lidi tohle za chvilku unaví a pak mohou nakoupit levněji.

Zajímal by mě Váš názor a pohled na věc. Díky moc

Fantom

Nikdo jiný než obyčejní lidé cenu nahoru nevyženou. Velcí hráči dají jen prvotní impuls až bude vhodná situace. A ta zatím není. Obrat očekávám nejdříve příští rok, ono také záleží na obecném ekonomickém prostředí a to zrovna příznivé není. Je také k zamyšlení zda místo BTC nevolit některé perspektivní alty.

Bart

Obavam se, ze pristi rok lip nebude. Zminovane problemy budou kulminovat. Letos to jeste nejak doklepeme z rezerv kovidovych, ale platby za energie lidi vysajou, klesne poptavka a pristi rok se naplno projevi v rostouci nezamestnanosti. Tuhle odkladanou krizi „bude treba prozit“, z te uz se nevylzeme a rozhodne to neni na pul roku, bohuzel :(.

Zdeněk

ten odhad berete dost subjektivně, jsou lidi kteří žádnou krizi nemají, pro hodně obyvatel je inflace, válka, energie a snaha vydělat peníze na kryptu úplně mimo. Zásadní je, že to celé ( systém ve kterém žijeme) je neustálý boj o data a manipulaci lidí jak z nich vysát peníze( jak oškubat druhého). Ideálně zanechávát co nejmenší dig.stopu( tok financí jednotlivce se neustále sleduje a přeprodává třetím stranám ) a být co nejméně zavislý na druhých. Investovat do hmatatelných aktiv( nemovitosti, zlato, drahokamy, veteráni atd …).

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: