24.03.20 Technická analýza BTC/USD +10 %, LTC + 7% – Trh v masivním růstu, jak dlouho?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin a Litecoin dnes výrazně posílily, stále jsme ale v pásmu, které je ohraničeno silnými úrovněmi. Světové trhy se ustálily a Bitcoinu to pomohlo udržet se nad 6 000 USD.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD, ETH/USD a LTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 24.03.20 – Rodeo na Bitcoinu – znovu nad 6 000 USD – Nowé low na světových trzích

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  -6,8 %

Bitcoin se přes noc dostal z 5 900 na 6 700 USD. Momentální odpor vidíme v pásmu 6 800 – 7 100 USD, které jsme testovali minulý pátek. A podobně i dnes, při dosahování těchto hodnot, nevydrželi bulls pokračovat v tlaku a růst se již zastavil. Pozitivní je, že Bitcoin udržel podporu na 6 000 USD, od které se bude moci v budoucnu odrážet směrem nahoru. Nic to ale nemění na situaci, že jsme stále stlačeni mezi 2 úrovněmi – mezi dlouhým odporem a podporou.

Momentální vývoj v tomto týdnu by měl být pohyb mezi 7 100 a 6 000 USD. V úvahu připadá vlnkování, neboť na světových trzích vidíme uklidnění a ustálení propadů. Propady jsou mírnější a dokonce dnes ani nijak výrazné, což napomáhá Bitcoinu se uklidnit. Samozřejmě světové trhy budou i nadále, pokud výrazně propadnou, ovlivňovat Bitcoin. Na dnešek ale výrazný propad nepřišel. Bitcoin by měl zůstat nad 6 000 USD a zůstává i hodnota odporu na 7 100 USD.

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -3,94 %

V krátkosti se podíváme i na Litecoin, který momentálně dosahuje ceny 39,34 USD. Podle grafu vidíme, že se stále nacházíme pod bearish linií, a tak je na místě nesmírná opatrnost v případě, že se chystáte vstoupit do trhu, ať již long nebo short. Spolu s trhem roste i Bitcoin, který se znovu snaží dostat na 7 000 USD. Nejbližším odporem pro Litecoin bude určitě pásmo 40 – 44 USD, kde vidíme linii odporu. Testovat ji budeme již v průběhu tohoto dne. Osobně mi růst na Litecoine nepřijde velmi bullish, spíše to je takový, opatrný, postupný růst. Pokud prolomíme linii odporu (modrá), nastane bull run, který potrvá zřejmě až do května, kdy bude mít Bitcoin halving. Pokud linii odporu neprolomíme, je možné že se znovu podíváme na cenu 30 USD za kus nebo ještě o něco nižší.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře