23.12.19 Technická analýza BTC/USD: Bitcoin znovu posiluje!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Bitcoin znovu posiluje na hodnotě a úspěšně se odrazil od podpory na 7 050 USD. V roce 2020 může nastat nový bull market podpořen halvingem.

Vítejte tradeři / ky u dalšího updatu na BTC / USD. Podíváme se na vývoj Bitcoinu, který překvapil mnoho analytiků růstem před Vánocemi.

Technická analýza BTC/USD

Bitcoin se odrazil na 7 054 USD a bulls ho dovezli na současnou hodnotu 7 400 USD. Bitcoin si tak úspěšně připsal 4,95 % nárůst od této hodnoty. Mnozí čekali odraz Bitcoinu na 6 000 USD nebo dokonce nižší. Zdá se, že Bitcoin má ale jiné plány. Momentálně tvoříme silnou formaci v kanálu v rozmezí 7084 – 7600 USD.

Momentálně by měl Bitcoin zastavit na hodnotách odporu, ale stále jsme v půlročním bearish kanálu, na který nelze zapomínat.

Mnozí analytici už spekulují, že odraz, který přišel na 6480 USD, je odrazem ode dna a minima před budoucím bull marketem. Tyto hodnoty mnozí analytici považují za nízké, před tím co se bude dít v roce 2020. Zřejmě se nevyplatí tipovat hodnoty Bitcoinu, ale osobně bych očekával, že se alespoň jednou podíváme přes 14 000 USD.

Díváme se na bear kanál, který trvá již více než pololetí. Bitcoin se pokouší najít své dno a odradit bears od dalších propadů. Prolomení bear marketu se dočkáme pouze v tom případě, pokud přelomíme resistance line kanálu.

Momentální struktura Bitcoinu nám říká, že bychom měli vidět menší pokles na odporu, před limitovaným růstem, po kterém by měl následovat propad a hledání nového lokálního dna. Limitovaný růst můžeme očekávat jen za předpokladu, že cena neprorazí support level na 7 054 USD.

Závěr

Pokud se bulls nedostanou ze sestupného kanálu, nebude Bitcoin připraven pro bull run a hodnoty výše, jako v předchozím cyklu, v našem případě nad 9 500 USD, budou nedosažitelné.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: