22.05.20 Technická analýza BTC/USD: Investoři se rozhodnou až o víkendu!

3
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na Bitcoin a vývoj na grafu. Na určitou dobu jsme viděli propad pod 9 000 USD. Jak to ovlivní investory? Víkend může být velmi nudný a pohyb minimální.

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 22.05.20 [Přehled trhu+BTC+OMG] Z 0,66 na 2,24 USD, +240 % na OMG zalistovaní na Coinbase Pro

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 32 %

Poslední týdny vidíme stejný scénář, kdy se dostaneme k 9 200 USD a následně vidíme růst k 9 900 USD. Během víkendu se obvykle BTC ustálí a následně v neděli začne znovu růst. V pondělí následně dosáhne růstu, který se v úterý téměř celý vymaže. Poslední týdny byly jako přes kopírák. I tento týden to vypadá podle těch posledních. Výjimkou byl možná velký propad až k 8 800 USD v tomto týdnu, když investoři zpanikařili po velkém propadu 680 USD za minutu. Postupně ale vidíme uklidnění situace a držení se Bitcoinu nad 9 000 USD.

Nejbližší podporu vidíme na hodnotě 8 700 – 8 800 USD. Pokud by přišel výraznější propad o víkendu a neudrželi bychom tyto hodnoty, tak bychom zcela jistě mohli propadnout k 8 200 USD. Předpokládáme ale, že v neděli se pomalu trh začne zvedat a v příštím týdnu se znovu dostaneme nad hodnoty 9 600 USD a budeme bojovat o prolomení 10 000 USD.

Bitcoin se momentálně pohybuje na hodnotách 9 200 USD, těsně pod odporem 9376 USD. Důležité pro bulls bude prorazit 9 200 – 9 376 USD.

Od 20.05. je to celé zpomalené a přišel propad, čeká se na prolomení odporu na 9200-9376 USD. Bulls čekají na svou příležitost, ale odpor na 9 376 USD vzbuzuje velký respekt. Podpořit ho mohou světové trhy a jejich růst, ale i tam se to uklidnilo a vidíme 1 – 3% denní rozptyl, což určitě neovlivní Bitcoin.

I po prolomení 9 376 USD nás stále bude čekat psychologických 10 000 USD. Zdá se, že tato překážka je mnohem více vážnější než ta na 9 370 USD. Samozřejmě i hodnota 10 000 USD je výrazně sledována investory, kteří buď chtějí tuto hodnotu prolomit nebo naopak co nejdéle podržet pod.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře