22.03.20 Technická analýza BTC/USD – Shrnutí týdenního vývoje Bitcoinu – Porosteme dál?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Bithumb údajně hledá kupce • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Glassnode: 100 000 unikátních BTC peněženek přesouvá denně BTC • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy během významného výprodeje utrpěly...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.
V dnešním článku se podíváme na Bitcoin a jeho týdenní růst z 4420 USD až k 7100 USD. Bude růst pokračovat i v příštím týdnu, nebo se spíše podíváme na hodnoty pod 5 000 USD?

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD.

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -15 %

Bitcoin se ještě před týdnem pohyboval pod 4 000 USD za kus. Dnes je situace jiná a momentálně se cena BTC, v době psaní článku, pohybuje kolem 6 050 USD. Bitcoin ze včerejšího dne na dnešek propadl o 2,5 %. Jak můžete vidět na grafu, úspěšně jsme prorazili bývalý odpor na 6 000 USD. Na grafu vidíme učebnicové proražení a potvrzení nové podpory. Určitě mnohé z vás bude zajímat, jak si Bitcoin povede v následujících dnech. Pro tento týden byly pro růst hned 2 důvody. Zaprvé vidíme potvrzení podpory na 6 000 USD a dalším důvodem je čistý průraz z předešlého cyklu, když jsme propadli. K variantě, že Bitcoin nyní poroste, se aktuálně kloní více analytiků. A také i investoři.

Je tu ale jedno velké POZOR! V pondělí se znovu otevřou světové trhy a nezapomínejte, že i díky nim Bitcoin tak propadl. A právě v tomto týdnu, když se světové trhy uklidnily, vidíme, že Bitcoin má slušný prostor k růstu. V tomto týdnu jsme viděli mnoho opatření centrálních bank na podporu ekonomik států, zasažených koronavirem, v Evropě, Asii a také zásah Fedu v USA. Tyto finanční podpory mohou být ale pro ekonomiku a světové trhy jen krátkodobé náplasti. Pokud se situace s koronavirem nedá do pořádku, tyto krátkodobé, dobré zprávy nepomohou a světové trhy budou znovu padat, což bude mít vliv i na propad Bitcoinu. Nic ještě není vyhráno a neznamená to, že Bitcoin nyní poletí na Měsíc.

Halving by měl být proběhnout nejspíše 15. května 2020. I to může investory lákat k otevření long pozic, ale je nutno dodat, že musíme brát v úvahu možnou recesi světové ekonomiky a zdravotní krizi.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře