ICO Vite (VITE) – Tokeny zdarma ve formě airdropu

1
ICO VITE

Na trh v nejbližší době přijde nová mince jménem Vite. Vite je nový projekt, který je založen na DAG (Directed Acyclic Graph) architektuře. Vite v sobě spojuje vlastnosti měny NANO, smart kontrakty a technologii snapshot chain, která zajišťuje větší bezpečnost sítě. 

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

DAG kryptoměny jsou nyní v kurzu, protože mají být řešením zásadních problémů blockchain technologie. Hlavní výhodou je vysoký průchod transakcí. Problémem je pak snížení bezpečnosti, které chce tento projekt řešit technologií snapshot chain. Každou vteřinu se tak vytvoří záznam o stavu sítě, což přidá ke stabilitě. Přímým konkurentem je například projekt Fantom, který je také postavený na DAG architektuře.

Projekt nemá klasické ICO, protože většina tokenů se prodala institucionálním investorům. Projekt chce nicméně i tak zapojit běžné uživatele a tým se to rozhodl řešit formou airdropu. V nejbližších dnech má být na telegramu oznámeno, co musí člověk splnit, aby mohl dostat tokeny (ERC 20) zdarma. Vřele doporučuji zaregistrovat se hlavně na telegram a další sociální sítě s projektem spojené. Častou formou rozhodování, kdo dostane kolik tokenů, je tzv. proof of caring (důkaz zájmu). Uživatelé, kteří jsou spojeni s projektem přes sociální sítě, mají větší šanci získat podíl na tokenech. Také doporučuji zapsat se k odběru informací na email, který najdete úplně dole na oficiálních stránkách.

Základní údaje:

  • Directed Acyclic Graph architektura
  • Vysoký průchod transakcí
  • Unikátní technologie snapshot chain
  • Decentralizované tržiště
  • Spuštění mainnetu v roce 2020
  • Silný tým propojený s fungujícím projektem Loopring
  • Airdrop (tokeny zdarma) pro komunitu místo ICO

Kompletní analýzu ICO Vite (VITE) najdete na Trading11

Oficiální web: https://www.vite.org/

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KracikA Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na