20.09.21 [Přehled trhu + ETH a BTC] Víkendový růst kurzu?!

2.1
(10)

Zprávy a souhrny

Bitcoin (a rovněž také Ethereum) se po krátké korekci ustálil a v případě Bitcoinu vidíme dokonce růst. Ethereum je tvrdě uzavřeno mezi známými patterny.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 2,12 bilionů USD, což je pokles o 1,08 % za poslední den.
Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 82,23 miliardy USD, což znamená pokles o 8,68 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 13,03 miliardy USD, což je 15,84 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 62,12 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 47 630,39 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 42,24 %, což je pokles o 0,02 % během dne.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza ETH/USD

Graf na Ethereum je pro analytiky dobře čitelný. Může za to bullish kanál nad dlouhodobou  support line. V neděli se kurz ETH dotkl support line na hodnotě 3300 USD a odrazil se v době psaní článku už k 3345 USD. Podle předešlých fraktální podobností lze predikovat jeho postupný růst směrem k vyšším highs posledních 11 dní na vrchní stranu resistance line bullish kanálu.

Technická analýza BTC/USD

Vzhledem k tomu, že se Bitcoin každý den dotýká závratných lows hodnot, je celkem rozumné očekávat určité tlaky a kolísání ceny. Je docela překvapivé, že nejvýznamnější token virtuální měny na světě se před 6 měsíci obchodoval za 60 000 USD.

Bitcoin byl nechvalně známý svou vysoce volatilní povahou. Za poslední 2 měsíce se však ceny vyšplhaly až na 52 910 USD, aby následně padly pod 42 930 USD.

Data z Coinmarketcapu ukazují, že cena v neděli rostla na 47 600 USD, což je růst během dne o více než 1 %. V rámci obchodování za 24 hodin se Bitcoin bude držet svého bullish kanálu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.1 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: