20.02.22 Video analýza: Bitcoin (BTC) – zamítnutí potvrzeno, 30 000 USD brzy?

4.2
(6)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) dle vývoje z posledních tří dnů nakonec potvrzuje rychlý a pro některé určitě nečekaný obrat. Pokud skutečně týdenní svíce zavře pod S/R levelem 42 000 USD, je to nesmírně negativní signál. A zároveň se nám tím potvrzuje předešlá zavřená svíce. Což je dohromady o to více medvědí signál. Je proto v těchto chvílích mnohem racionálnější počítat s otestováním 30 000 USD?

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Michal

Má vůbec cenu kupovat jiné mince než bitcoin, když je většinou pokles i růst srovnatelný?

Petr

pokles ani růst není srovnatelný. když trefíš dobrý alt, je v býčím trhu růst i násobně větší než u btc. jakmile ale dojde k obratu, bývají taky propady násobně větší 🙂

Libor

To isté urobí aj BTC na páku… napr. 5:1. A sledujem iba jeden graf, mám likviditu, nemusím sledovať napr. 10 alternatív , tipovať na víťaza a stresovať sa…

Jirka

Jako nevyhodu vidim v likvidacich. Kdyz se nekdo uklepne a nakoupi bagy za market cenu, jako nedavno treba na EGLD; ta svicka je viditelna na vsech timeframech, a saha k 270$. Na spotu by to bylo cloveku jedno, na pakach ne. Ale zas na btc se takovy svice ted uz moc nestavaj.

Rob

Jenom detail… Páka může jít pod nulu. Altcoinu ne. Jinak nemá cenu se tady vyjadřovat. Tady málokdo tuší cokoliv o altcoinech. Tak si užijte gamblerství a hlavně lajkujte nesmysly. 😉

Mikael613

Petr ale tym si napisal to co on 😁
Ked to zhrnieme ak alt urobi 10x potom spadne o 8 az 9 nasobok tak je prakticky na nule ak neodpredava😁😁🤝

Poslední editace 2 let před přes Mikael613
bkf1

Odpověď je jednoduchá: ZJISTI SI TO SÁM! Grafy jsou zdarma k dispozici všem, co mají internet, trošku zapátrej, zjistíš sám, není to nic složitého ani časově náročného.

ShibariumMaxi

Opravdu kvalitní Token poráží prehistorický btc na lopatky a přináší gargantuovské zhodnocení!

Pavel

Nemá cenu přemýšlet krátkodobé, jistě je dobrá do a pro nákup, ale pro prodej bude vhodná doba min 5 let aby to zaplatilo důchod.

David

Amen, bez stresu a v klidu… HODL

Petr 2

Za 5 let bude nejspíš hodnota několikanásobně menší..

bkf1

Já jsem určitě long ohledně všech investic, které jsem páchal, takže mohu jen souhlasit. Samozřejmě chce to vybrat relativně stabilní coin (asi spíše ETH, má mnohem větší prostor pro růst, než BTC a se stabilitou rozhodně není problém), ale určitě bych se nebál vybrat i nějaké nadějné altcoiny (ADA, DOT, SOL… i třeba XRP, za nějaký menší peníz). Za 5 let bude podle mě situace hodně stabilizovaná (hlavně díky regulacím… tím bohužel už asi nebude trh tak atraktivní, ale tak jako investor nepotřebuji, aby moje prachy na důchod jezdily na horské dráze) a doufám, že nějaké čoklcoiny apod. do té doby utratí, jak psa se vzteklinou.

Libor

mě přijde, že btc tak nějak poslední dobou roste klesá podle vývoje ukrajinské krize, minulý týden růst v podstatě kopíroval prohlášení o stahování rusů, otočka přišla, když se zjistilo že to není pravda a naopak to na hranicích hostne a přibývá přestřelek mezi povstalci a ukrajinci na donbasu, dneší růst opět reaguje na macronem domluvenou schůzi biden-putin

Vojtech

Souhlasím. A jelikož pořád to vidím tak, že minimálně na Donbas Rus časem spíš napochoduje, tak stále čekám s nákupy od 31k k 20k… Jinak ta zdánlivá “korelace” může být klidně součástí manipulace retailu velkými hráči – nemusí jít nutně o “organický” panic sell. Prostě mohou využívat záminky k prodeji. Každopádně i tak není od věci držet se zejména TA😃 A ta aktuálně nedava příliš prostoru k pochybnostem – prodejní tlak by měl v tomto týdnu sílit a minimálně cca k 34-35k bychom se měli znovu podívat.

Pavel

Tak, co vlastně čekáte? Že bude Btc růst do nebe a všichni bez práce zbohatnete? Vaše analýzy jsou úplně legrační,nikdo neví nic a že je Btc a další mimo kontrolu států a bank,to je naivita pro děti. Tím,že použijete spoustu výrazů,nesrozumitelných pro normální lidi,tím si nepomůžete, prostě je to hovno, kryté hovnem a dříve,nebo později se v hovno obrátí.

karel

Kdybys byl byval byl nakoupil pred dvema lety za 3k tak bys takhle nemluvil.

Jaroslav

Paráda budeme nakupovat

spot_img