19.08.19 Technická analýza XTZ/BTC: Zastaví support měsíc trvající korekci?

2
analyza

Tezos se opatrně vrací k vzestupné trend-line a supportu, ze kterého vznikl poslední pohyb UP. Jedná se o technický retest supportu a zároveň retest vzestupné střednědobé trend-line. Vzhledem k předchozímu vývoji se dá očekávat, že Tezos na supportu ukončí korekci a zamíří opět UP.

Střednědobý trend…………………velmi slabý uptrend
Dlouhodobý trend………………….velmi silný downtrend

Kapitalizace v době psaní analýzy je 796 325 947 USD, volume 6 437 881 USD. Třetí týden vytrvalého poklesu při kterém ztratil XTZ -20% hodnoty nic neznamená, pokud nedojde k proražení trend line.

Podmínkou je, že XTZ nebude ztrácet tento týden více než v předchozím období. Podporu by mohla poskytnout úročen supportu na hodnotě 0.00010500 BTC. Jestliže cenu podrží support i na konci týdne a cena přitom nebude pod úrovní 0.00010770 BTC, tak by se postupně mohl začít tvořit základ pro obrat. Proražení supportu nebo trend-line by na nějaký čas zablokoval návrat k předchozím hodnotám.

Závěr

Pokud však začne cena na supportu otáčet, tak očekávám návrat až k úrovni předchozího vrcholu swingu 0.00014187 BTC. Takže teď jen trpělivě počkat jak dopadne závěr týdne a můžeme naplánovat nákupy.


Co číst dále?

Bitcoin za poslední rok překonal TOP desítku ostatních kryptoměn


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Host
Martin

nějak mi nevychází přepočet XTZ/ETH obchodovaný na coinbase.. aktuální cena je taky cca 0,00011000 , přitom eth/btc je 0,0185. díky za radu jak získat správná čísla pro rozhodování jestli a kdy koupit či prodat..

Martin
Host
Martin

sorry omyl. spletl jsem si to s LINKem.. už mi v tom přelívání mám hokej:D