19.07.22 [Přehled trhu +15,8% a BTC, ETH] Růst thu brzo (ne)skončí!

5
(3)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Je to už měsíc co Bitcoin dosáhl letošního dna na 17 500 USD. V rámci grafu sledujeme růst crypto trhu již měsíc v kuse a růst se nevyhnul ani Ethereu, který již atakuje hodnoty 1500 USD. Jak to vypadá na grafu?

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 1,12 bilionů $, což představuje růst o 4,12 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 82,7 miliardy USD, což představuje růst o 15,8 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 7,06 miliardy USD, což je 8,5 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 22 207 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 41,7 %, ETH 17,7%.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

btc

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza

Téměř 240 milionů USD shortu zlikvidováno, když Bitcoin překročil 22 000 USD.

Bitcoin (BTC / USD) vzrostl o 4.4 % za posledních 24 hodin a téměř o 10 % růst za poslední týden, dnes se obchodoval kolem 22,207 USD (v době psaní tohoto článku).

Vzestup BTC kryptoměny přichází uprostřed pozitivního víkendu pro krypto, katalyzovaný obrovskými pohyby pro Ethereum (ETH / USD). V době psaní tohoto článku se Ethereum obchoduje v blízkosti 1 500 USD – přibližně o 24 % více za posledních týden, dnes +8 %.

Je to už měsíc, kdy Bitcoin vytvořil letošní dno na 17 200 USD. Důležité úrovně sledují investoři na trendovce, která je stále bearish. Kurz roste tedy jen do úrovně, kterou mu bearish investoři umožnili pod bearish trend line.

btc

ETH/USD Technická analýza

Momentálně se pohybujeme na hodnotě 1 480 USD za ETH. V rámci předešlých predikcí jsme předpokládali, že pokud nebude prolomena spodní strana bullish kanálu na 1000 USD, může dojít ke změně trendu na bullish. Ethereum tak skutečně po udržení supportu na 1000 USD rostl k 1500 USD ktorá je ale stále v bearish kanálu. I tu platí že kurz roste tedy jen do úrovně, kterou mu bearish investoři umožnili pod bearish trend line.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: