16.11.19 Technická analýza ADA/BTC – Cardano vypadá pěkně bullish, ale opatrně s tou euforií

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Cardano začíná vypadat velmi nadějně a to na všech hlavních time frame i když zatím bez podpory dlouhodobého trendu. Momentálně to vypadá, že ADA již našlo své dno a začíná si vytvářet podmínky k dalšímu růstu. Neočekávám sice v dohledné době zisky v řádu stovek procent, ale aktuálně by mohlo ADA posílit o 40% oproti Bitcoinu. Samozřejmě, že je dobré sledovat souběžně situaci na Bitcoinu. Rychlá změna BTC by totiž mohla nabourat strukturu altcoinů, ADA nevyjímaje.

Střednědobý trend…………………uptrend
Dlouhodobý trend…………………..downtrend

Současný týden je silně bullish a cena překračuje poslední swing v úrovni 0.00000500 BTC. Nicméně zítra končí týden a proto bych nepodléhal nutkání naskočit do rozjetého vlaku, protože posledních 24h může ještě zamíchat kartami.

Graf H6

Očekávám, že překonání swingu nezůstane v příštím týdnu bez odezvy. Zcela jistě můžeme předpokládat technickou korekci zpět na support ležící v úrovni 0.00000489 BTC. První náznaky zpomalení lze pozorovat již dnes na daily svíci. Daily dnes nevykazuje známky silného růstu a naznačuje jistou nerozhodnost. Vytváří se tak doji svíce v blízkosti daily swingu na hodnotě 0.00000523. Dá se tedy očekávat, že poslední den týdne bude spíše bearish a může směřovat k hodnotám blízkým 0.00000500 BTC.

Proto jsem hned v úvodu upozornil na to, že není dobré naskakovat do rozjetého vlaku.

Na co si počkat ?

Načasování je v tradingu důležité a proto je trpělivost klíčovým prvkem. Jak jsem se zmínil v úvodu, každá akce vyvolává reakci. Proto je potřeba vyčkat, jak bude trh reagovat na současnou silnou bullish svíci na týdnu. Dá se očekávat, že cena dřív nebo později retestuje support a open poslední weekly svíce. Proto by případná technická korekce mohla dosáhnout úroveň 0.00000485 BTC.

Graf H1

Kam může směřovat ADA v následujících dvou týdnech ?

Jestliže celou situaci nepokazí v následujícím týdnu Bitcoin, tak by cena ADA mohla zamířit k úrovni 0.00000577 BTC. Ideální by bylo vstoupit do ADA někde v oblasti supportu na hodnotách 0.00000490-0.00000501 BTC. Pro budoucí růst je však potřeba, aby ADA v příštím týdnu udržel cenu nad 0.00000500 BTC. Celkový potenciál současného vývoje se nachází v úrovních 0.00000674-0.00000700 BTC. Podmínkou je, že cena nebude reagovat negativně na první klíčové úrovni 0.00000577 BTC. Takže je potřeba ohlídat reakci na této hodnotě a v případně reagovat na negativní chování trhu.


Co číst dále?

25 000 USD / BTC – Srovnejte to s technologickými titány Silicon Valley: Tom Lee


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře