15.08.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), zlato (XAU) a dluhopisové ETF – okamžitá ztráta klíčové hladiny

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) tento týden prorazil další klíčovou úroveň 47 000 USD, ale nepovedlo se ji udržet ani 24 hodin a cena se zase vrátila zpátky. Jak takové price action hodnotit? A může být problém, že těch 47 000 USD trh neubránil? Pak je tu ještě několik divergencí, které není radno ignorovat.

Kromě BTC jsme se podívali na zlato, neboť zde došlo k velmi zajímavému price action. Především týdenní graf jaksi naznačuje, že klíčový support neprorazíme. Ke konci jsme se zaměřli na dluhopisové ETF, které pokračuje v expanzi.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: