15.05.20 Technická analýza OMG/USD: +63,6% Obchodníci na Coinbase Pro budou moci brzy nakupovat a prodávat OmiseGo

4.2
(5)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

[Večerní souhrn článků] • Coinmate obnovil výběry EUR a CZK • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Za poslední dva dny je OmiseGo z top 100 kapitalizace nejlépe rostoucím coinem. Důvodem je zalistování na Coinbase Pro. Od oznámení o zalistování si OMG přilepšil z původních 0,66 USD na 1,08 USD (+ 63,6%).

Vítejte tradeři a traderky u naší aktualizace analýzy na OMG/USD.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

[OMG/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 67,72 %

OMG byl vytvořen společností Omise v oblasti platebních služeb. Jeho konečným cílem je pomoci nebankovnímu řízení jejich kapitálu pomocí decentralizované peněženky a rychlostí přenosu. Coinbase dosud neodhalil, zda se OMG kromě Coinbase Pro spustí na jeho standardní obchodní platformě.

Obchodníci na Coinbase Pro budou moci brzy nakupovat a prodávat OmiseGo (OMG).

Popřední americká kryptoměnná burza říká, že v pondělí začne obchodníkům umožňovat převod OMG na burzu. Obchodování začne brzy poté. Toto oznámení vyvolalo včera 25% nárůst ceny OMG (top růst ze 100 kapitalizace), která se v současné době obchoduje za 0,95 USD.

Coinbase a Coinbase Pro začaly zvyšovat počet altcoinů dostupných pro obchodování počátkem roku 2018. V době publikování podporuje Coinbase 21 kryptoměn, zatímco Coinbase Pro podporuje 27 kryptoměn. I to dokazuje, jak moc Coinbase počítá s OMG do budoucnosti. OmiseGo ztratilo během své existence mnoho investorů, no malá hrstka zde zůstala a stabilně ho drží většinu času v top 50 kapitalizací od roku 2017, což mnoho altcoinů říct už nemůže. Doba se mění a cryptosvět stejně. Za poslední roky jsme viděli mnoho nových coinů, které se dostaly do top 50, například LINK, Tezos, Binance Coin. OMG s momentální pozicí na 47. místě kapitalizace a tržní hodnotou 147 mil. USD si tedy nevede vůbec špatně.

Na grafu vidíme prolomení odporu na 0,85 USD. Těžko mluvit už o růstu v rámci predikce technické, toto je samozřejmě o fundamentu přidání na Coinbase. Až v pondělí se bude dát obchodovat na Coinbase a v tomto dni by znovu měla cena růst. Teoreticky bychom se mohli dostat na 1,45 USD. Tuto hodnotu jsme dosáhli na začátku tohoto roku. Samozřejmě je třeba být opatrní, protože po fundamentu cena dost často spadne. Pokud dosáhneme 1,45 USD, propad by pak po úterý mohl být klidně k 1,16 USD až 1 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře