14.09.22 [Přehled trhu a BTC] Obrovský propad! Bitcoin za den ztratil 10,18 %

4.1
(7)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin v úterý ráno začal poklesem a večer byla ztráta až 10,18 %. Navzdory nesmírné volatilitě trhu v roce 2022 vykazoval institucionální zájem o Bitcoin jen malé známky hledání. 

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 1,00 bilionů $, což představuje propad o 7,02 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 101,18 miliardy USD, což představuje růst o 6,17 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 7,49 miliardy USD, což je 7,41 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena BTC je v současné době 20 280 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39 %, Ethereum 20,4 %.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza

Bitcoin dnes až 10% propad. Náraz na stěnu kanálu způsobil odmítnutí, ale červená svíce je stejná jako ta zelená o víkendu. Domnívám se že stejná bullish svíce o víkendu souvisí z tou bearish teď. To by znamenalo, že trh momentálně manipuluje jeden velký investor. Zřejmě bychom mohli vidět propad Bitcoinu znovu k 18 700 USD, kde se Bitcoin nacházel před víkendem. I zde zachraňuje investory SL.

Hlavní důvod, proč je BTC stále pod 22 000 $

Strach a nejistota jsou dvě klíčové hnací síly současného trhu. Kvůli nedostatku signálů a rizikovosti na krypto a finančních trzích velcí investoři nebo instituce nevlévají na trh žádnou likviditu, která je nezbytná pro výkyvy.

Podle bitcoinových metrik na burzách obchodníci aktivně vybírají finanční prostředky z centralizovaných burz a drží je v soukromých peněženkách. Velká míra odlivu naznačuje, že likvidita na kryptotrhu pomalu klesá.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream...

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.1 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

Opět skluzavka přesná jak hodinky… tak zase za měsíc 13tého ve 14.30 (12.30 UTC) hod. 🙂

Poslední editace 4 měsíců před přes bkf1
Lhts

A co když už budou CPI DATA pozitivní? 😀

Pavel
Hodnocení článku :
     

A přitom je jasné, že FED zvedne stejně úrokové sazby jen o 0,5 procentního bodu a to ze zcela prostého důvodu -FED je prodlouženou rukou Demokratické strany a volby jsou za dveřmi :-),

Mychal
Hodnocení článku :
     

Kryplomagazin.cz

Reklama: