13.08.19 Technická analýza BTC/USD Bitcoin právě dorazil k silné úrovni

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Předchozí týden skončil pozitivně, když cena překonala weekly úroveň 11 463 USD. Nicméně tento týden se nám měsíc přehoupne do druhé poloviny a bude zajímavé sledovat následující dva týdny. Aktuálně cena otestovala silnou úroveň 10 760 USD a zde očekávám, bud zastavení pohybu down a konsolidaci, nebo přímo obrat a návrat k resistanci 11 463 – 11 685 USD.

Do října bude pravděpodobně na trhu klid, ale poté můžeme očekávat UP a do konce roku retest úrovně 14 000 USD. Ale jen v případě, že si trh ještě měsíc udrží pásmo nad úrovní 10 760 USD.

Střednědobý trend……………..UPtrend
Dlouhodobý trend……………….UPtrend

Kapitalizace Bitcoinu dosahuje hodnoty 194 440 435 467 USD a jeho dominance mírně klesla na hodnotu 68.1%
Aktuálně H4 testuje klouzavý průměr SMA100 v kombinaci se supportem v úrovni 10 760 USD. Jestliže se zde pohyb zastaví a současná H4 svíce zůstane nad tímto supportem, tak můžeme očekávat, že další H4 bude růstová.

Aby se dalo uvažovat nad návratem k resistanci 11 463 – 11 685 USD tak je potřeba, aby se dnešní den ukončil někde v úrovni 10 850 USD. Poté asi nebude problém, aby cena do konce týdne opět nabrala severní směr k rezistenci. Zítra se nám půlí pracovní týden a to většinou přináší změnu, převážně přichází pohyb opačným směrem.

Takže teď sledujme H4 svíci jestli se dokáže udržet nad supportem a nad klouzavým průměrem SMA100. No a pak by se do konce dne neměla cena již propadnout pod tento support, jen taková konstrukce by mohla zajistit zítřejší růst.


Co číst dále?

Bitcoin za poslední rok překonal TOP desítku ostatních kryptoměn


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte jak uvažuji nad trhem já, váš pohled se nemusí shodovat s tím jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře