12.10.10 Technická analýza ETH a LINK – Konečně pořádný support !

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Weiss Crypto Ratings: DeFi je teď nejzajímavější věc v kryptosvětě • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin se...

[Večerní souhrn článků] • Buterin chce škálovat Ethereum na 100 000 transakcí za sekundu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes jsme se v technické analýze zaměřili na Ethereum a ChainLink. Na ETH je zaznačena formace bullish flag a LINK od spuštění svého mainnetu významně poskočil na ceně. Jejich další možný vývoj je zaznačen v grafech.

Technická analýza: ETH/USD

Momentálně se pohybujeme na 178 USD za ETH. Weekly support, na kterém se momentálně nacházíme, nám přináší šanci na odraz směrem vzhůru. ETH přitom tvoří i bullish flag.

Aktuální situace na ETH: nachází se v sestupném kanálu a pro kanál platí, že pokud neprorazí vrchní stranu kanálu (resistance line), nebude propadu konec (ETH by se tak následně mohlo propadnout k 135 USD). ETH se tak v momentální situací musí pokusit překonat resistance line kanálu na aktuálních hodnotách 200 USD. Pokud to nevyjde, je možný propad k 135 USD.

Růst ETH by měl přijít po odražení na supportu, za předpokladu vyplnění bullish flag, což by mělo poslat ETH k hodnotám nejbližší rezistence na 223 USD. Jeho následné vyklesání by se mělo zastavit na support line.

Technická analýza: LINK/USD

ChainLink (LINK) je decentralizovaná služba Oracle, jejímž cílem je propojit inteligentní smlouvy s daty ze skutečného světa. V roce 2019 si do dnešního dne připsal LINK doposud 483%, a to i přes letní propad.

Společnost Oracle poskytuje externí data, která při splnění předdefinovaných podmínek spouštějí inteligentní provádění smluv. Účastníci sítě ChainLink jsou motivováni (prostřednictvím odměn) k poskytování inteligentních smluv s přístupem k externím zdrojům dat. Pokud si uživatelé přejí přístup k datům mimo řetězec, mohou do sítě ChainLink podat žádost o uzavření smlouvy.

Na grafu LINKu mám zaznačen Mainnet, který byl spuštěn 14. 5. 19. Od tohoto času LINK posílil k dnešnímu dni o dalších 248%. Jak můžete vidět, vybral jsem si roční pohled na LINK. Ve srovnání s BTC, či jinými altcoiny, si jede LINK „to svoje“. Vidíme tam ale propad, který zaznamenal celý trh. Zajímavé na LINK je to, že jakmile se trh uklidní, v momentální konsolidaci BTC si investoři znovu nastoupí do long pozic na ChainLink. To je velice poutavá souvislost.

Neskutečné zhodnocení v tomto roce ale i ode dna v roce 2018 připisují LINK zisky už ne ve stovkách, ale v tisících procent. LINK se tak nezadržitelně šplhá do top 10 nejkapitalizovanejších coinů na marketu. Vyklesání v létě by pro LINK mohlo znamenat nádech před novými hodnotami kolem 5 USD do konce roku.

Při pohledu na graf je vidět, že se tvoří pattern kulatého dna, kde jistotou zisku je 70 % růstu z předešlého topu. Pro momentální situaci jsou to hodnoty lehce nad 3 USD za 1 LINK. Momentálně se LINK prodává za 2,51 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře