12.07.20 Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 05.07.20 – 12.07.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky, firmy

DeFi

CBDC

Podvody, scamy

TOP 2 týdne:

Podle údajů CryptoCompare, v pondělí 6. července kolem 19:30 UTC zahájil decentralizovaný token LINK rally, která dostala kryptoměnu z 4,876 USD – což je předchozí nejvyšší hodnota (ATH) – na 5,400 USD (a nové ATH) za pouhou hodinu. A rally neskončila: do úterý 7. července se Chainlinku podařilo nastavit další ATH, když cena dosáhla 5,643 USD.

Bitfinex prohrál před odvolacím oddělením Nejvyššího soudu ve státě New York a nyní musí čelit obžalobě státu, že se snažil zakrýt zjevnou ztrátu ve výši 850 milionů USD ve smíchaných klientských a podnikových účtech.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím registrace na prověřené kryptoburze Binance prostřednictvím tohoto odkazu

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img