12.07.20 Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

0
(0)

Zprávy a souhrny

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 05.07.20 – 12.07.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky, firmy

DeFi

CBDC

Podvody, scamy

TOP 2 týdne:

Podle údajů CryptoCompare, v pondělí 6. července kolem 19:30 UTC zahájil decentralizovaný token LINK rally, která dostala kryptoměnu z 4,876 USD – což je předchozí nejvyšší hodnota (ATH) – na 5,400 USD (a nové ATH) za pouhou hodinu. A rally neskončila: do úterý 7. července se Chainlinku podařilo nastavit další ATH, když cena dosáhla 5,643 USD.

Bitfinex prohrál před odvolacím oddělením Nejvyššího soudu ve státě New York a nyní musí čelit obžalobě státu, že se snažil zakrýt zjevnou ztrátu ve výši 850 milionů USD ve smíchaných klientských a podnikových účtech.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím registrace na prověřené kryptoburze Binance prostřednictvím tohoto odkazu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: