11.10.19. Technická analýza IOTA/BTC – Nalezla IOTA konečně korekční dno ?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Weiss Crypto Ratings: DeFi je teď nejzajímavější věc v kryptosvětě • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin se...

[Večerní souhrn článků] • Buterin chce škálovat Ethereum na 100 000 transakcí za sekundu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

U altcoinu IOTA se i přes pozitivní vývoj dá očekávat potvrzující korekce. IOTA velmi pravděpodobně nalezla svoje korekční dlouhodobé dno v úrovni 0.00002105 BTC. Nicméně každá akce vyvolá dříve či později reakci. Celkově má teď IOTA nakročeno k silnějšímu růstu k úrovni 0.00005360 BTC, ale to neznamená že od teď už jen porosteme. Měla by přijít potvrzovací korekce, která nám ukáže v jaké kondici jsou kupci a jestli to s obratem trhu myslí vážně.

Střednědobý trend………………….uptrend
Dlouhodobý trend……………………downtrend

Aktuálně očekávám pohyb severním směrem k úrovni swingu 0.00004100 BTC. Pokud zde trh zaváhá a odmítne překonat tuto úroveň daily, tak by měla nastat korekce. Úroveň swingu je teď v konfluenci s klouzavým průměrem SMA100, což dělá z této oblasti silnou úroveň odporu.

Jestliže skutečně nastane korekce, tak očekávám pokles k úrovni 0.00002645-0.00002414 BTC. První úroveň tvoří daily swing, který by mohl trh otestovat jako překonanou bariéru předchozího vývoje. Druhou úrovní je skrytý GAP který by měl v případě retestu cenu otočit a ukončit případnou korekci.Tyto dvě hodnoty budou hrát klíčovou roli v případě selhání v úrovni 0.00004100 BTC.

Střednědobý trend dává trhu IOTA slušný potenciál růstu až k úrovni resistance 0.00005360 BTC, ale jen pokud bude překonán klouzavý průměr SMA100 a swingové low v úrovni 0.00004100 BTC.


Co číst dále?

Coinbase Pro více než zdvojnásobila poplatky pro drobné ryby


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře