11.09.22 [Přehled trhu + BTC a ETH] Bitcoin + 11,8% Ethereum + 6,07 % vše do 72 hod.

5
(2)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin a Ethereum za posledních 72 hodin výrazně rostly. Propad se zastavil na důležitém supportu. Zde setrval pouze krátkou dobu, po čemž následoval odraz ke spodní hraně sledovaného bullish kanálu.

Bitcoin a další kryptoměny

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 1,06 bilionů $, což představuje růst o 1,25 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 67,78 miliardy USD, což představuje propad o 16,17 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 5 miliardy USD, což je 7,35 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena BTC je v současné době 21 571 USD dle KMC.

Dominance bitcoinu je v současné době 39 %, Ethereum 20,4 %

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza Bitcoin – BTC/USD

Bitcoin se za posledních 72 hodin dostal na hodnoty 21 571 USD a přidal 11,84 % růst. V rámci grafu bylo velmi důležité aby se nedostal pod 18 680 USD, protože ta hodnota držela bullish náladu z pohledu let od 2020.

Podle grafu a posledních predikcí jsme předpokládali pattern CUP and Handle a ten se začal uskutečňovat už tento víkend. Bitcoin se dostal na hodnoty 21 570 USD a momentálně se kurz zastavil těsně pod předchozí bullish kanál. Bitcoin to teď bude mít těžké vrátit se do předešlého bullish kanálu, ale takový je momentální cíl bullish investorů.

Technická analýza ETH/USD

Ethereum dokončuje známý pattern Cup and Handle a vše zdánlivě míří k nejbližšímu odporu na 2 000 USD. Během víkendu přidal ETH růst za 72 hodin o 6,07%.

Připomeneme že plánovaný ETH 2.0 po novém ETH Merge je naplánován na 15-16.9.22

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream...

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: