11.06. [Přehled trhu a BTC+ETH] Čeká nás víkendový cenový krvák?!

4
Írán
Zdroj: Pexels.com

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Hrozí propad Bitcoinu? Ethereum propadlo rovněž. Řítíme se snad do víkendového propadu?

Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 106,30 miliard USD, což znamená pokles o 18,08 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 7,53 miliardy USD, což je 7,09 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 83,76 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 37 814,66 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 43,55 %, což je nárůst o 1,14 % za den.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Momentálně vidíme růst v rámci trianglu, kde se v pátek v podvečer Bitcoin propadl od hodnoty 38 300 USD. Jak vidíme, pokles od resistance line vrchní strany trianglu již začal. V rámci předešlých cyklů bychom měli poklesnout k support line. Investoři během víkendu očekávají propad k 31 000 – 30 000 USD.

ETH/USD Technická analýza

Stejně jako na Bitcoinu, tak i na Ethereum vidíme prolomení trianglu a pokles na spodní stranu bullish kanálu (support line). Pokud se support line bullish kanálu neudrží, propadne se do bearish kanálu. Zde se pak aplikuje pravidlo trendových patternů o střídání cyklu patternu opačným cyklem jak původní.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře