11.01.21 [Přehled trhu a analýza LINK] Cup and Handle pattern

4
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět selhal u 40 000 USD • Polkadot se stává 4. největší kryptoměnou • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se opět nedostal nad 40...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Trendové patterny + Cup and Handle. Jak správně zakreslit trendové patterny? Na LINKu vidíme hned několik trendových kanálů. Aplikuje se zde několik pravidel. Jakých? To se dozvíte v našem článku.

Včera jsme se dostali na hodnotu marketcapu 990 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 797 mld. USD a high na 1 116 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 37 400 USD a naopak high BTC vidíme na 41 900 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 37 600 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu je na hodnotě 67,9 %.

Vybrané mince z top kapitalizace za včerejšek:

Největší včera zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

LINK / USD Jak pochopit: Trendové patterny + Cup and Handle

Jak správně zakreslit trendové patterny? Na LINKu vidíme hned několik trendových kanálů. Aplikuje se zde hned několik pravidel:

  • Nejprve se zakreslují support a resistance line hodnoty. Pokud linie tvoří vzor, platí pravidlo: “trend is your friend” tedy investoři se budou určitou dobu pohybovat ve směru trendu a trejdovat od support line k resistance line.
  • Nic netrvá věčně, každý trend se jednou zlomí. Zde aplikujeme pravidlo trendu v našem případě bullihs kanál v 1. cyklu. Cyklus se zlomí a vytvoří bearish kanál. V 2. cyklu vidíme bearish kanál, který vystřídal předchozí bullish kanál.
  • Pro bearish kanál v 2. cyklu platí, že jakmile investoři prolomí resistance line bearish kanálu, vyvolá se FOMO. To přišlo od hodnot 9,3 USD. Na 9,3 USD došlo k prolomení resistance line a prolomení bearish kanálu. Dost často se stává, že se vytvoří velká pumpa, která po čase vytvoří vzor Cup and handle pattern. V našem případě krátký bullish kanál, který se pak přetavil do Cup and handle patternu a růstem na 17,7 USD se ukončilo “ouško” patternu.
  • Už v 1. pravidlu “trend is your friend” jsme si řekli, že se můžeme držet bullish kanálu ve kterém momentálně jsme. Investoři znovu zřejmě poklesnou k support line bullish kanálu a budou chtít udržet podporu a zůstat v trendu.

LINK-USD Krátkodobá predikce ceny

Při pohledu do budoucna je první úroveň odporu na 18 USD. Poté následuje 19,28 USD. Na druhé straně je první úroveň podpory 14,30 USD. Poté následuje 15 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře