11.01.20 Technická analýza: Bitcoin nad 8 000 USD a při síle? Co ukazuje graf?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin se znovu vrátil nad 8 000 USD a ukazuje, že tento růst není náhodnou a jen týdenní záležitostí.

Momentální hodnota je 8 160 USD a Bitcoin se znovu vrací v plné síle. Po předchozím topu z 8 462 USD jsme propadli k 7 668 USD. Na těchto hodnotách se Bitcoin úspěšně odrazil nahoru a vytvořil tak nový support. Na nový vrchol jsme se ještě nedostali, ale rostli jsme k 8 250 USD. Mírný propad z těchto hodnot máme k 8 040 USD, kde jsme předtím měli odpor v grafu – to mám stále naznačeno, i když se tato oblast změnila na support.

V momentální situací nevidím prostor pro velký pohyb nahoru nebo dolů. Bulls budou mít šanci potvrdit linii trianglů a držet se nad hodnotami 8 179 USD. Bears budou chtít tyto hodnoty co nejvíce snížit a nejlépe poslat Bitcoin na support na 7 906 USD. V jednom i druhém scénáři bude následovat pohyb do strany (viz graf.)

Bearish kanál

Situace je zamotaná i na 7 měsíčním grafu. Mnozí vidí zlomení bearish kanálu, protože linie tělem jsou již překonané, ale jsou i tací analytici, kteří hovoří o tom, že musíme prolomit kanál i knotem. Z jejich pohledu jsme stále bearish a měli bychom propadnout pod 8 000 USD. Naopak jsou analytici, kteří vidí zlomení bearish kanálu a po zlomení trendu očekávají v dohledné době překonání 9 000 USD a růst do halvingu. K těmto zastáncem patřím i já a vidím růst do halvingu také, ale možná se budeme muset o 8 000 USD hodnoty znovu poprat.

Do halvingu máme téměř 5 měsíců času a růst už jsme zaznamenali po tom, co se Bitcoin odrazil od 6 440 USD, 7 mesíčního dna. Rosteme přitom již 22 dní od této hodnoty.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: