10.11.19 Technická analýza ZIL/BTC – Našel ZIL konečně své korekční dno?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Zilliqa už několik týdnů konsoliduje v poměrně úzkém pásmu mezi úrovněmi 0.00000063-73 BTC. Navíc v říjnu zavírala měsíční svíce jako doji a to naznačuje jistou nerozhodnost obchodníků. Může to tedy znamenat, že ZIL našel konečně své korekční dno. Pokud by měsíc listopad zavíral pozitivně bullish svící, tak by z toho mohl být nakonec pěkný pohyb +60% ( počítáno z dnešní ceny)

Střednědobý trend……………….velmi slabý uptrend (díky konsolidaci prakticky neexistuje)
Dlouhodobý trend…………………downtrend

Trošku nám ty plány nabourává fakt, že trh je v silném dlouhodobém downtrendu. To by mohlo zastavit případný silnější růst a proto bych ten potenciál viděl zatím jen k úrovni rezistence 0.00000106 BTC. Nicméně, pokud by cena tuto rezistenci překonala, tak by pohyb mohl pokračovat až k úrovni 0.00000150 BTC. Tato varianta je však zatím docela nepravděpodobná, takže raději počítejme jen s úrovní 0.00000106 BTC. Selhání v úrovni rezistence 0.00000106 BTC se také nabízí z důvodu tvorby kulatého dna.

Garf

Je potřeba hlídat konsolidační pásmo 0.00000063-73 BTC a zvláště v momentu, kdy začne cena překračovat úrovně 0.00000073 BTC. Jestliže začnou daily svíce zavírat nad tímto pásmem, tak se dá očekávat nastartování růstu k resistanci. Jak jsem se již zmínil, zatím bych si od toho moc nesliboval, maximálně pohyb k rezistenci. Nicméně toto bude první signál k nějaké dlouhodobější změně.

V následujících dnech očekávám pohyb k úrovni 0.00000086 BTC, tím se cena dostane mimo konsolidační pásmo. Tady však bude záležet na tom, jestli se cena nad konsolidačním pásmem udrží, nebo se do něj poslušně vrátí. Nezapomínejme však na to, že pohyb k rezistenci je proti silnému downtrendu a zatím chybí potřebné volume!


Co číst dále?

[Večerní souhrn článků] • Analýzy a trhy • Kryptoměny a kryptofirmy • Regulace a státy •


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: