10.02.20 [BTC] Technická analýza: Zbystřete pozornost – BTC v propadu temeř 500 USD! Pattern naznačuje možné korekce na Bitcoinu

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin se po včerejším úspěšném útoku nad 10 000 USD propadl dnes o téměř 500 USD a znovu jsme pod psychologickou hodnotou deset tisíc. Odmítnutí přišlo rychle a bears toho budou chtít jistě využít.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD. Včera jsme vám přinesli analýzu na LTC/USD a LSK/USD, pokud vám náhodou utekla, tak si ji můžete zobrazit zde.

Nepromeškejte ani náš dnešní pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 10.02 [BTC] Bitcoin na 10 000 USD. Jak to vypadá na grafech LTC, ETH, XRP ?

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +39,46 %

Aktuální cena BTC: 9 964 USD

Včera se Bitcoin dostal na nové high na hodnotě 10 190 USD. Dnes se situace mění a vidíme téměř 300dolarový pokles. Flash Crash o 4 %. Dnešní low se nachází na hodnotě 9 731 USD. Tento pohyb byl rychle zlikvidován a stačilo na to “jen” 57 mil USD. Momentální hodnota BTC je 9 964 USD. Na grafu můžeme vidět silné odmítnutí ještě před hladinou resistence na 10 300 USD. Bears nechtějí dopustit, aby 10 000 USD padlo tak jednoduše,  bulls samozřejmě táhne nahoru halving v květnu 2020. Zdá se, že boj o 10 000 USD bude výrazně delší, než mnozí předpokládají, i když na 1D grafu to není zas až tak zřejmé.

Při pohledu na další graf vidíme pattern, o kterém píšeme několik týdnů. Už při hodnotě 9 100 USD jsme uvažovali nad cup and handle patternem, který, zdá se, že až dosud vychází podle plánu. Podle něj dokončíme kulaté dno na 10 000 USD a vytvoříme ucho šálku, které by v našem případě mělo sahat do oblasti supportu v oblasti 9 550 – 9 100 USD.

V rámci supportu vidíme hladinu podpory na 9 550 – 9100 USD. Její prolomení by Bitcoin nasměrovalo na další support, který se nachází kolem 8 689 USD.

Naopak nejbližší rezistenci vidíme na 10 300-10 700 USD.  Po jejím prolomení může Bitcoin svobodně růst až k 11 800 USD. Její momentální odmítnutí ale napovídá, že se u hodnoty 10 000 dolarů nejspíš nějaký ten týden zdržíme. Připomínám, že v oblasti 9 800- 10 180 USD se držíme již více než 8 dní.

Zbystřete tedy svou pozornost a pečlivě sledujte graf Bitcoinu. Nejen že přišlo po včerejšku silné odmítnutí téměř o 500 USD, ale zároveň i růst se poslední dny výrazně zpomalil a bears chtějí vidět vaše finanční krvácení.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře