10.01.20 Technická analýza XRP, BCH: BCH přidal růst od dna již +50%. XRP pokračuje v propadu!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Americký dolar jsou směšné peníze – tvrdí Winklevossovi • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Winklevossovi předpovídají zajímavý týden pro BTC • Goldman Sachs zvažuje vývoj vlastního stablecoinu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v posledních 24 hodinách...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na grafy XRP a BCH. Navzdory tomu, že XRP klesá, vidíme opak na BCH, který posílil od dna za necelý měsíc už o 50%.

Technická analýza XRP/USD

Na XRP jsme viděli před pár dny růst k 0,22 USD. Tento růst byl ale zastaven propadem Bitcoinu, který s sebou stáhl většinu altcoinů. Momentální hodnota se pohybuje na 0,201 USD. Nejbližší support vidíme na 0,195 USD, od kterého by se dal očekávat odraz směrem nahoru. Díky masivním propadům v letech 2018 a 2019 na XRP se momentální denní pohyb XRP stáhl na denní pohyby do 2%. Situaci zřejmě nezachrání XRP sám a bude potřeboval na bullish i pohyb Bitcoinu směrem nahoru.

Cena XRP klesla za 2 roky o 91 %

Během nedávného medvědího snažení, kdy se cena BTC propadla na hodnotu 6 400 USD, i ostatní altcoiny zaznamenaly pád, včetně kryptoměny XRP. V současné době je jeden XRP oceněn na 0,20 amerických dolarů – nejnižší hodnota za poslední dva roky.

Společnost Ripple však nazvala rok 2019 jako velmi úspěšný. Nedávno oznámila, že získala dalších 200 milionů dolarů pro financování projektu.

Není divu, že jsou developeři spokojení. Každoměsíční uvolňování přibližně 250 mil. USD pro OTC získalo pro Ripple nemalé prostředky na fungování projektu. Sice tyto prostředky šly i do vývoje, ale na ceně XRP se to během roku 2019 moc nepodepsalo. Není se čemu divit, že XRP je tak v dvouletém bear marketu.

Technická analýza BCH/USD V roce 2020 +21,8%

BCH přidal od dna již 50% na růstu své hodnotě. Na rozdíl od mnoha coinů, které se odrazily až v roce 2020, BCH to stihl ještě v minulém roce a zrušil bear kanál. Odraz jsme zaznamenali 18.12.2019. Bitcoin Cash dokazuje svou sílu, i dnes když během 24 hod. zaznamenal 5,5% nárůst.

Nejbližší odpor je až na 300 USD a momentálně se pohybujeme na hodnotě 247 USD, takže prostor k růstu tam ještě je a podle dnešní pumpy o 5% BCH jednoznačně nemusí polevit. Nejbližší support (podpora) je na 215 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře