09.11.19 Technická analýza (19,29%) Komodo (27,66%) Aurora – dvojice coinů která dnes jede

0
(0)

Zprávy a souhrny

Z top 100 coinů podle kapitalizace vybíráme pro dnešek Komodo a Auroru. Tyto dva altcoiny dnes předvedly největší růst za 24 hodin a rozhodně „neřekly poslední slovo“.

Úvodem chci napsat, že dnes to nebude o TA technikách jako spíše o poukázání na mince, které v měsíci 11/2019 nemusí skončit jen s dnešním růstem. Přináším pohled na několik  % rozdílu i na Google trends. Cílem je upozornit komunitu na tyto mince s doporučením na jejich sledování do konce roku. Pevně ​​věřím, že růstem dnes nekončí.

Technická analýza: Komodo (KMD)

Podíváme se také na KMD, který na CZ / SK scéně je dost známý. Komodo dnes posílilo o 19,29 % a jeho odraz na supportu se dal čekat. Netřeba být odborníkem na TA a uvidíte předchozí support. Stačilo potáhnout linii předešlého dna a odrazu směrem nahoru k momentálnímu odrazu. Momentálně od dna vidíme posílení na KMD o 75,84 %.

Momentální pohled na 5měsíční graf KMD / USD.

Zajímavý je ale letošní růst KMD, který se zastavil na 1,72 USD, co při současné hodnotě 0,6 USD představuje téměř 3 násobek. Je do dost zajímavé z pohledu budoucnosti: kdyby se stejně jako v předešlém cyklu utvořil podobný kanál, jako na začátku roku 2019, Komodo by mohlo skutečně vytvořit kulaté dno.

Následující data Vám přinášejí pohled na to, jak si v posledních dnech vede KMD. Stejně tak přinášíme pohled na Google trends vyhledávání „Komodo“ a „KMD“.

Zdroj: google trends

Technická analýza: Aurora (AOA)

Aurora dnes posílila o 27,66 % a vidíme její odraz na supportu 14.10.19. Na grafu Aurory vidíme 16denní růst.

Momentálně od dna vidíme posílení na AOA o 71,88 %.

Nejbližší resistanci vidíme na 12,7 USD. Od této resistence čekám mírné zpomalení růstu, ale nemyslím si že růst na AOA jen tak snadno skončí.

Následující data Vám přinášejí pohled na to, jak si v posledních dnech vede AOA. Stejně tak přinášíme pohled na Google trends vyhledávání „Aurora“ a „AOA“.

Zdroj: google trends

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: