09.09.19 Technická analýza Bitcoin bulls se dlouho neohřáli, kam teď?

2
viking-bitcoin-ber

Situace přes léto nebyla pro Bitcoin příznivá, to se ale může změnit koncem roku 2019. Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

Technická analýza BTC / USD

Vítejte trejderi u dalšího updatu na BTC / USD pár. Jak můžete vidět, bulls se při 10 800 USD dlouho neohřáli a už znovu střemhlav padáme. Momentální hodnota je 10 270 USD a nejbližší support vidíme až na 9800 USD. Nedávno jsem psal o tom, že růst na 9400 USD supportu byl 70% jistotou. Momentálně vidím 60 % pravděpodobnost toho, že neudržíme 10 270 a propadneme k 9800 USD. Na grafu můžete sledovat formaci ABC. Momentálně tvoříme B formaci propadu. Co se týče propadu, chce to vydržet, protože následnující vlna C by měla Bitcoin vytáhnout k 11 000 USD za kus BTC.

Zcela jistě se blíží Bitcoin ke konci trianglu a nemusíte být odborníkem, abyste věděli, že konec trianglu se zakončuje velkou pumpou nahoru nebo dolů. Zo zohledněním Bakktu (23. 09. 19) bych řekl, že mírně jsou misky vah nakloněny růstu směrem nahoru k 12 300 silné resistance na BTC.

Možná se to nezdá ale stále tvoříme na BTC bullish strukturu se zvednutým support line, která začínala na 9200 USD (viz graf níže). Momentální podpora support line triangl je na 9620 USD.

Shrnutí:

Bitcoin je stále bullish a pomoci by mu měl Bakkt a Fidelity, ale neustále se ozývá bearish, který zpomalil bull run na BTC a zastavil parabolu růstu Bitcoinu. V roce 2019 jsme rostli z 3200 na současných 10 270 USD a to je příliš mnoho na to, aby momentálně Bitcoin stejně jako v první polovině roku non-stop rostl na parabole. Mé odhady do konce roku jsou 17 000 USD a toto tvrzení jsem vyslovil ještě na 6000 USD. Bullish scénáře o 30 000 USD v tomto roce jsou podle mě nepravděpodobné.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále?

09.09.19 Technická analýza Ethereum +11,69% a Litecoin +14,18% během 3 dnů

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
pietroBegy Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Begy
Host
Begy

sorry, ale proč je ta resistance line ve vzduchu???
Když si přestanete vmýšlet hodnoty kterých kurz nikdy nedosáhl, může realita vypadat třeba takhle https://www.tradingview.com/x/JuyUdOGL/

pietro
Host
pietro

Správná připomínka. Konečně někdo píše bez emocí a k věci.. Velký průraz nahoru bych však v současné době příliš neočekával.. na to si podle mého názoru budeme muset chvíli počkat.