09.01.20 Technická analýza: LTC, XMR: Momentální propad vyvolaný Bitcoinem!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Americký dolar jsou směšné peníze – tvrdí Winklevossovi • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Winklevossovi předpovídají zajímavý týden pro BTC • Goldman Sachs zvažuje vývoj vlastního stablecoinu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v posledních 24 hodinách...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin dnes zaznamenal propad o 5% poté, co Bitcoin ztratil na své hodnotě 500 USD. Monero se na rozdíl od ostatních altcoinů stále drží a dnes znovu posílilo, kam se až dostane?

Vítejte tradeři a traderky u naší analýzy na LTC/USD a XMR/USD. Minulý týden jsme se konečně odrazili od současného dna po letním propadu, bulls zaútočili, ale situaci změnil Bitcoin.

Ještě včera se Bitcoin pohyboval na 8 400 USD, ale přes noc krátce po 21 hodině našeho času začal padat. Momentálně jsme zpátky na hodnotě 7 900 USD. Altcoiny zareagovaly už typicky také propadem. Od včerejška vidíme propad BTC o 5% a stejně tak klesl i LTC, zajímavě si vede ale XMR, který nepropadl, ale naopak za dnešek ještě přidal 1%.

Technická analýza LTC/USD

Litecoin zaznamenal současné dno po 6 měsíčním propadu na hodnotě 35,66 USD od těchto hodnot jsme se odrazili k současným 45 USD. Na grafu sledujeme rostoucí kanál a i v tomto případě se potvrdila 3. vlna růstu. Momentálně LTC poklesl díky Bitcoinu a bude dost záležet na tom, zda na Bitcoiu bulls potvrdí podporu. Nejbližší podpory jsou na 7 900 a 7 600 USD, od nich se může odrazit BTC nahoru. V případě LTC bude první podporou hodnota 43,75 USD jako podpora předešlého odporu a následně je tu ještě podpora na samém dně support line rostoucího kanálu. Momentálně zbývá jediné, počkat si na pokles Litecoinu a zaznamenat odraz od podpory na výše zmíněných hodnotách.

Na grafu níže vidíte naši poslední predikci na LTC.

Momentálně možné odrazy vycházejí pouze z předešlých supportů.

Technická analýza XMR/USD

Až 37% odraz ze dna můžeme vidět na grafu XMR. Navzdory dnešním propadům na Bitcoinu se Monero poměrně dobře drží a pokračujme v růstu. Víme, že nejbližší odpor bude na 61 USD a nejbližší podpora je na 54-56 USD, kde bychom mohli zaznamenat odraz k 61 USD.

Po překonání 61 USD, kde začíná podpora se XMR může vyšplhat až k 80 USD, kde je jeho další silnější odpor. Toto bylo pro dnešní TA všechno. Těšíme se na Vaši přízeň i do budoucna. Rok 2020 teprve začal a Litecoin i Monero můžou předvést růst v násobcích. Halving na Bitcoinu určitě bude míchat karty a čeká nás dost vzrušující první čtvrtina roku.

Co číst dále ?

Bitcoin za 10 let předvedl růst o 1 milion procent. Je Bitcoin skutečně mrtvý?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře