08.11.21 [Přehled trhu + BTC] “Není čas prodávat, nebo?!”

3
(12)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Víkend na Bitcoinu odhalil plány pro příští týden. Současný kurz se pohybuje na 62 000 USD, ale investoři se již připravují na týdenní větší pohyb.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 2,77 bilionů USD, což je 3,12% nárůst za poslední den. Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 86,20 miliardy dolarů, což znamená pokles o 16,58 %. Celkový objem v DeFi je aktuálně 11,47 miliardy dolarů – 13,31 % z celkového 24hodinového objemu kryptotrhu. Objem všech stabilních coinů je nyní 65,88 miliardy dolarů.

Cena Bitcoinu je aktuálně 62 183,16 USD.

Dominance Bitcoinu je aktuálně 42,34 %, což je pokles o 0,35 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Pár BTC/USD pokračoval o víkendu v stagnaci, protože účastníci trhu čekali na známky volatility kurzu.

„Co se děje během tak postranního období pro BTC, jako je nyní? Kupující a prodávající si mezi sebou vyměňují mince. Kupující trochu nakupují. Prodejci trochu prodávají“. Jiní sledovali týdenní závěr, zda se neobjeví známky býčí nálady.

Kurz se tedy o víkendu většinou pohyboval na 62 100 USD. V rámci kurzu se investoři drží trianglu, ale ten je klesající. Koncem měsíce tak očekáváme větší pohyb nahoru, nebo dolů. Z blížícími se vánocemi by mohl spíše trh prodávat a vybírat své zisky a přikláníme se k propadu. Investoři by tak v příštím měsíci mohli poklesnout na tvrdou podporu na 52 000 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 12

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
kubik

Nyni to vypada ze pdle tydeniho grafu dojdeme k 75450usd,tam se to zastavi,a bud jdeme dal anebo zpet k 65t a teprve potom na 102t,je ale pred tema 102t mozna oklika pres 28,5 t,to se pozna

kubik

Mozna po dosazeni 72,5 by to mohlo jit k 60t,na tech 72,5t by jsme se meli dostat behem 2-3 tydnu a potom otocka nebo do strany

Zee Prajm
Hodnocení článku :
     

Pan Kopil publikoval analýzu, že může dojít k průrazu osm hodin poté, co k němu došlo? To si to píšete den předem? Trochu riskantní u tak volatilního aktiva…

Lukas22

Invertnuty Nostradamus

Tarabys

takže je to úplně k ničemu… 😉

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: