08.09.22 [Přehled trhu +3,01% a BTC, LTC] Prolomení supportu by mohlo otevřít nová minima pro letošní rok!

4
(5)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin a Litecoin grafy vypadají velmi nápaditě. Oba tyto coiny čeká testování silného supportnu, který musí bullish investoři ubránit. Prolomení supportu by mohlo otevřít nová minima pro letošní rok.

Bitcoin, Litecoin a přehled trhu

Celosvětová tržní krypto kapitalizace je 977 milionů $, což představuje růst o 3,01 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu je za posledních 24 hodin 78,4 miliardy USD, což představuje propad o 3,6 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 7,74 miliardy USD, což je 9,86 % z celkového 24hodinového objemu krypto trhu.

  • Cena bitcoinu je v současné době 19 250 USD dle KMC.
  • Dominance bitcoinu je v současné době 38,15 %.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Největší propad z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Pár BTC/USD pokračoval o víkendu v propadu k 19 500 USD, protože účastníci trhu čekali na známky volatility kurzu.

Co se děje na BTC v nudném období jako je nyní? Kupující a prodávající si mezi sebou vyměňují mince. Kupující trochu nakupují. Prodejci trochu prodávají. Jiní sledovali týdenní závěr, zda se neobjeví známky býčí nálady.

Kurz se tedy o víkendu většinou pohyboval na 19 500 – 20 000 USD. V rámci kurzu se investoři drží bearish kaskád, kurz je klesající. Koncem měsíce tak očekáváme větší pohyb. Z blížícím se ETH Merge (15-16.09.22) by mohl spíše trh prodávat/vybírat své vklady. Investoři by se tak v příštím měsíci mohli dočkat cen až na supportu kolem 17 700 USD.

Rozsahové pásmo pro víkend: 18 800 – 19 500 USD.

Během čtvrtka se kurz pohybuje na 19 250 USD poté, co mírně kurz rostl od podpory 18 800 USD. Dá se předpokládat, že následující víkend bude znovu ve znamení poklesu trhu a investoři budou muset silně bránit podporu 18 800 USD.

Technická analýza LTC/USD

Kurz Litecoinu se drží nad 57 USD. Investoři nechtějí, aby cena propadla do bearish kanálu, ale zároveň situace na Bitcoinu je taková, že bohužel neroste. LTC výrazně kopíruje pohyb BTC a proto zatím nevidíme žádné bullish náznaky. Zároveň je pozitivní že do bearish kanálu se jim nechce. Výrazná podpora je na 50 USD.

Rozsahové pásmo pro víkend: 53,48 – 58,3 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: