08.08.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), Altcoin Index a Shitcoin Index – ještě jeden zásadní krok!

0
(0)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) je již více jak dva týdny velmi bullish a snahy o expanzi neslábnou. Trh již dokázal prorazit i rezistenční konfluenci, která bylo kolem 42 000 USD. Jedná se o velmi významnou událost, ale dokud nemáme denní a týdenní close nad 47 000 USD, pořád existuje nemalá pravděpodobnost býčí pasti. V obecné rovině ale vypadá Bitcoin velmi dobře, pouze by to možná chtělo větší objemy. Více se dozvíte v samotné video analýze.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
BronislavP
Hodnocení článku :
     

Dneska ani ň o zlatu? A přitom v pátek velmi dobré zprávy jak nám zase dumplo.

Kalim

Je snad demente v titulku napsáno něco o zlatu ? Nauč se číst a nebo sem nelez !

BronislavP

Spíš Ty sem nelez – zlato je proti Bitcoinu, sdílí s ním stejnej rybník. Takže čím víc půjde odliv kapitálu i ze zlata do btc či kryptoměn obecně tím líp.

Kalim

Jenže to neplatí jen o zlatu, ale o všem. Tak že až půjde dolů cena nemovitostí, tak na kryptomagazinu budeš chtít analýzu ? Protože peníze z nich se mohou přelít do krypta ?
Jsi fakt jednoduchý když hledáš vše na jednom místě. Nejlépe aby tě někdo chytil za ručičku a přesně ti řekl co máš dělat.

Petr 2
Hodnocení článku :
     

No já jsem medvěd moje propočty to vidi směr jih , do 10 rana ještě nabrat zbytek hejlu a poté jadran jak vyšity.

Kalim

Souhlasím. Také se mi to zdá až podezřele jednoduchý.

Michal

Já nechápu, kde pořád bereš ty časy 😀 Vždycky je to nějaký random den, random hodina, random hodnota na grafu

Tomáš

Ty jsi spíš jednodušší člověk.

AjRep

WTF??

AjRep

Poslouchal jsem asi 30 vteřin, ale to se nedá. Pan Jarolím bohužel neumí artikulovat. Videoanylýzy jsou prostě zlo, o ztrátě času nemluvě.

spot_img