08.05.22 Analýza: Bitcoin, výnosy, SPX a DXY – další klíčové supporty prolomeny, 30K se blíží

4.2
(6)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (#BTC) prolomil další klíčové supporty, které dohromady tvořily celou supportní konfluenci. Jedná se samozřejmě o velmi důležitý signál, který nám říká, že se asi těch 30 000 USD dočkáme. Pokud tedy trh zase nějak nepřekvapí. Dále jsme se podívali na klasické finanční trhy jako jsou akciové indexy. Více v samotném videu.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bart

Jsem zvědav, zda se těch 30 udrží. Že by se konečně zlomila ta nuda a šli bychom níž? Bylo by “na čase”. Ale spíš se to zas jen odráží a budeme se dal nudit mezi 30-38.

petr 3

Jestli vydrží stoupat dolar, tak BTC nejspíš 30K neudrží. Asi to neprolomí hned napoprvé, ale ten odliv kapitálu je velký a pokud se neodrazí opravdu vysoko, tak bude rychle zpátky na 30K.
Mimochodem, všimli jste si, jak drží cenu Monero?

Fantom

Ano všimli, je to mimořádně silný coin 😀 Ale ani on se za současné situace neudrží. Navíc očekávám od různých státních institucí snahu o jeho zákaz a delistování z burz.

petr 3

To mě právě trochu odrazuje. Ještě si dobře pamatuji, jak jsem se spálil s XRP, i když Monero je spíš pravý opak. Jenže ten trh nezávisí jen na nabídce a poptávce, ale mohou ho zaříznout úplně jinak.

Reklama: